Európa > Anglie > Glasgow > easyHotel Glasgow City

Informácie o easyHotel Glasgow City

Víta Vás easyHotel Glasgow City na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte easyHotel Glasgow City, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre easyHotel Glasgow City, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre easyHotel Glasgow City.
  • easyHotel Glasgow City

easyHotel Glasgow City: Ubytovanie v hoteloch Glasgow - HotelyeasyHotel Glasgow City: Ubytovanie v hoteloch Glasgow - HotelyeasyHotel Glasgow City: Ubytovanie v hoteloch Glasgow - HotelyeasyHotel Glasgow City: Ubytovanie v hoteloch Glasgow - HotelyeasyHotel Glasgow City: Ubytovanie v hoteloch Glasgow - HotelyeasyHotel Glasgow City: Ubytovanie v hoteloch Glasgow - HotelyeasyHotel Glasgow City: Ubytovanie v hoteloch Glasgow - HotelyeasyHotel Glasgow City: Ubytovanie v hoteloch Glasgow - HotelyeasyHotel Glasgow City: Ubytovanie v hoteloch Glasgow - HotelyeasyHotel Glasgow City: Ubytovanie v hoteloch Glasgow - HotelyeasyHotel Glasgow City: Ubytovanie v hoteloch Glasgow - HotelyeasyHotel Glasgow City: Ubytovanie v hoteloch Glasgow - HotelyeasyHotel Glasgow City: Ubytovanie v hoteloch Glasgow - HotelyeasyHotel Glasgow City: Ubytovanie v hoteloch Glasgow - HotelyeasyHotel Glasgow City: Ubytovanie v hoteloch Glasgow - HotelyeasyHotel Glasgow City: Ubytovanie v hoteloch Glasgow - HotelyeasyHotel Glasgow City: Ubytovanie v hoteloch Glasgow - Hotely
Názov:  easyHotel Glasgow City
Ulice:  1 Hill Street
Mesto:  G3 6RN Glasgow
Štát:  Anglie
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
21 €
£19
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Easy Hotel Glasgow City je situován v centru Glasgow, pouhých 15 minut chůze od vlakových nádraží Glasgow Central a Queen Street, a nabízí klimatizované pokoje s TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnou se sprchou. V okruhu 5 minut chůze najdete celou řadu kaváren a restaurací. Jedna kavárna se nachází přímo naproti hotelu. Easy Hotel Glasgow City se nachází 5 minut chůze od Glasgow Royal Concert Hall a The Willow Tea Rooms, necelých 1,5 km od glasgowské katedrály a radnice City Chambers a 10 minut jízdy od umělecké galerie The Burrell Collection a fotbalového stadionu Ibrox Stadium.


Důležité informace

Upozorňujeme, že hotel nepřijímá platby v hotovosti. Upozorňujeme, že malý dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nemá okno.

 
 
facebook g+ twitter