Európa > Rakúsko > Salzbursko > Zell am See okres > Zell am See > AlpineResort Zell am See

Informácie o AlpineResort Zell am See

Víta Vás AlpineResort Zell am See na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte AlpineResort Zell am See, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre AlpineResort Zell am See, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre AlpineResort Zell am See.
  • AlpineResort Zell am See

AlpineResort Zell am See: Ubytovanie v hoteloch Zell am See - HotelyAlpineResort Zell am See: Ubytovanie v hoteloch Zell am See - HotelyAlpineResort Zell am See: Ubytovanie v hoteloch Zell am See - HotelyAlpineResort Zell am See: Ubytovanie v hoteloch Zell am See - HotelyAlpineResort Zell am See: Ubytovanie v hoteloch Zell am See - HotelyAlpineResort Zell am See: Ubytovanie v hoteloch Zell am See - HotelyAlpineResort Zell am See: Ubytovanie v hoteloch Zell am See - HotelyAlpineResort Zell am See: Ubytovanie v hoteloch Zell am See - HotelyAlpineResort Zell am See: Ubytovanie v hoteloch Zell am See - HotelyAlpineResort Zell am See: Ubytovanie v hoteloch Zell am See - HotelyAlpineResort Zell am See: Ubytovanie v hoteloch Zell am See - HotelyAlpineResort Zell am See: Ubytovanie v hoteloch Zell am See - HotelyAlpineResort Zell am See: Ubytovanie v hoteloch Zell am See - HotelyAlpineResort Zell am See: Ubytovanie v hoteloch Zell am See - HotelyAlpineResort Zell am See: Ubytovanie v hoteloch Zell am See - HotelyAlpineResort Zell am See: Ubytovanie v hoteloch Zell am See - HotelyAlpineResort Zell am See: Ubytovanie v hoteloch Zell am See - Hotely
Názov:  AlpineResort Zell am See
Ulice:  Schmittenstraße 125
Mesto:  5700 Zell am See
Okres:  Zell am See okres
Kraj:  Salzbursko
Štát:  Rakúsko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrudarotrnlarzh

Krátky opis

Tento 4-hviezdičkový hotel sa nachádza priamo na zjazdovke vedľa lanoviek v lyžiarskom stredisku Schmittenhöhe v meste Zell am See a ponúka panoramatický výhľad na okolité hory a jazero Zell. Rezort AlpineResort Zell am See poskytuje veľký krytý bazén, slnečnú terasu, detské ihrisko a relaxačné centrum s vírivkou, parným kúpeľom, saunou, masážami a kozmetickými procedúrami. Pre najmenších sú vám k dispozícii detské vysielačky, prebaľovacie pulty a detské stoličky. Rezort Zell am See AlpineResort tiež ponúka relaxačnú záhradu s ležadlami, prírodným jazierkom a výhľadom na vrch Schmittenhöhe. Hotelová reštaurácia s výhľadom na zjazdovky podáva pokrmy rakúskej a medzinárodnej kuchyne. Polpenzia zahŕňa bohatý raňajkový bufet, obedový balíček, olovrant a večeru s výberom jedál a švédskymi stolmi. Bar a vstupná hala prešli renováciou a boli zväčšené na jeseň 2016. Priamo na mieste nájdete lyžiarsku školu, požičovňu lyží, obchod s lyžiarskymi potrebami a súkromný vlek pre začiatočníkov. Priamo k hotelu vedú až 3 zjazdovky. Lanovky trassXpress, Sonnenalmbahn a Schmittenhöhenbahn sa nachádzajú hneď vedľa hotela. Počas pobytu môžete využívať úschovňu lyžiarskeho a turistického vybavenia, situovanú na stanici lanovky. Od polovice mája do polovice októbra je v cene ubytovania zahrnutá karta Zell am See-Kaprun. Karta ponúka mnoho výhod a zliav vrátane bezplatnej dopravy miestnymi lanovkami a autobusmi.

 
 
facebook g+ twitter