Informácie o Gasthof Kirchenwirt

Víta Vás Gasthof Kirchenwirt na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Gasthof Kirchenwirt, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Gasthof Kirchenwirt, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Gasthof Kirchenwirt.
  • Gasthof Kirchenwirt

Gasthof Kirchenwirt: Ubytovanie v hoteloch Lackenhof - Langau - HotelyGasthof Kirchenwirt: Ubytovanie v hoteloch Lackenhof - Langau - HotelyGasthof Kirchenwirt: Ubytovanie v hoteloch Lackenhof - Langau - HotelyGasthof Kirchenwirt: Ubytovanie v hoteloch Lackenhof - Langau - HotelyGasthof Kirchenwirt: Ubytovanie v hoteloch Lackenhof - Langau - HotelyGasthof Kirchenwirt: Ubytovanie v hoteloch Lackenhof - Langau - HotelyGasthof Kirchenwirt: Ubytovanie v hoteloch Lackenhof - Langau - HotelyGasthof Kirchenwirt: Ubytovanie v hoteloch Lackenhof - Langau - HotelyGasthof Kirchenwirt: Ubytovanie v hoteloch Lackenhof - Langau - HotelyGasthof Kirchenwirt: Ubytovanie v hoteloch Lackenhof - Langau - HotelyGasthof Kirchenwirt: Ubytovanie v hoteloch Lackenhof - Langau - HotelyGasthof Kirchenwirt: Ubytovanie v hoteloch Lackenhof - Langau - HotelyGasthof Kirchenwirt: Ubytovanie v hoteloch Lackenhof - Langau - HotelyGasthof Kirchenwirt: Ubytovanie v hoteloch Lackenhof - Langau - HotelyGasthof Kirchenwirt: Ubytovanie v hoteloch Lackenhof - Langau - HotelyGasthof Kirchenwirt: Ubytovanie v hoteloch Lackenhof - Langau - HotelyGasthof Kirchenwirt: Ubytovanie v hoteloch Lackenhof - Langau - Hotely
Názov:  Gasthof Kirchenwirt
Ulice:  Kirchenplatz 4
Mesto:  3295 Lackenhof
Okres:  Scheibbs
Kraj:  Dolné Rakúsko
Štát:  Rakúsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
50 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Ubytovanie sa nachádza vedľa kostola v centre Lackenhofu, len 400 metrov od lyžiarskeho areálu Ötscher. Podávajú sa tu jedlá regionálnej kuchyne. Všetky izby majú balkón, parketové podlahy, káblovú TV a súkromnú kúpeľňu. V reštaurácii s kachľovou pecou a terasou si vyberte z bohatej ponuky špecialít regiónu Mostviertel. Zahrajte si tu stolný tenis, biliard, šípky a stolný futbal. Ubytovacie zariadenie sa nachádza v prírodnom parku Ötscher a v jeho okolí nájdete množstvo turistických chodníkov a cyklistických trás pre horské bicykle. Lyžiarska škola a požičovňa lyží sú vzdialené 400 metrov, lyžiareň so sušičom lyžiarskych topánok je k dispozícii na mieste.


Dôležité informácie

Prosím, informujte ubytovacie zariadenie Gasthof Kirchenwirt o predpokladanom čase Vášho príchodu vopred. Môžete na to použiť políčko Špeciálne požiadavky počas rezervácie alebo sa skontaktovať s ubytovacím zariadením priamo. Kontaktné údaje sú uvedené v potvrdení Vašej rezervácie.

 
 
facebook g+ twitter