Európa > Poľsko > Bartoszyce > Hotel Astra

Informácie o Hotel Astra

Víta Vás Hotel Astra na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hotel Astra, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hotel Astra, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hotel Astra.
  • Hotel Astra

Hotel Astra: Ubytovanie v hoteloch Bartoszyce - HotelyHotel Astra: Ubytovanie v hoteloch Bartoszyce - HotelyHotel Astra: Ubytovanie v hoteloch Bartoszyce - HotelyHotel Astra: Ubytovanie v hoteloch Bartoszyce - HotelyHotel Astra: Ubytovanie v hoteloch Bartoszyce - HotelyHotel Astra: Ubytovanie v hoteloch Bartoszyce - HotelyHotel Astra: Ubytovanie v hoteloch Bartoszyce - HotelyHotel Astra: Ubytovanie v hoteloch Bartoszyce - HotelyHotel Astra: Ubytovanie v hoteloch Bartoszyce - HotelyHotel Astra: Ubytovanie v hoteloch Bartoszyce - HotelyHotel Astra: Ubytovanie v hoteloch Bartoszyce - HotelyHotel Astra: Ubytovanie v hoteloch Bartoszyce - HotelyHotel Astra: Ubytovanie v hoteloch Bartoszyce - HotelyHotel Astra: Ubytovanie v hoteloch Bartoszyce - HotelyHotel Astra: Ubytovanie v hoteloch Bartoszyce - HotelyHotel Astra: Ubytovanie v hoteloch Bartoszyce - HotelyHotel Astra: Ubytovanie v hoteloch Bartoszyce - Hotely
Názov:  Hotel Astra
Ulice:  Kowali 2
Mesto:  11-200 Bartoszyce
Štát:  Poľsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
12 €
55 zł
 

 Tento text je dostupný také v: endeplptrubg

Quick description

Astra Hotel offers basic, budget accommodation at affordable rates. It is centrally located in Bartoszyce and has clean, comfortable rooms and a friendly atmosphere.

 
 
facebook g+ twitter