Európa > Rakúsko > Tirolsko > Innsbruck Land > Fulpmes > Aktiv- & Wellnesshotel Stubaierhof

Informácie o Aktiv- & Wellnesshotel Stubaierhof

Víta Vás Aktiv- & Wellnesshotel Stubaierhof na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Aktiv- & Wellnesshotel Stubaierhof, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Aktiv- & Wellnesshotel Stubaierhof, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Aktiv- & Wellnesshotel Stubaierhof.
  • Aktiv- & Wellnesshotel Stubaierhof

Aktiv- & Wellnesshotel Stubaierhof: Ubytovanie v hoteloch Fulpmes - HotelyAktiv- & Wellnesshotel Stubaierhof: Ubytovanie v hoteloch Fulpmes - HotelyAktiv- & Wellnesshotel Stubaierhof: Ubytovanie v hoteloch Fulpmes - HotelyAktiv- & Wellnesshotel Stubaierhof: Ubytovanie v hoteloch Fulpmes - HotelyAktiv- & Wellnesshotel Stubaierhof: Ubytovanie v hoteloch Fulpmes - HotelyAktiv- & Wellnesshotel Stubaierhof: Ubytovanie v hoteloch Fulpmes - HotelyAktiv- & Wellnesshotel Stubaierhof: Ubytovanie v hoteloch Fulpmes - HotelyAktiv- & Wellnesshotel Stubaierhof: Ubytovanie v hoteloch Fulpmes - HotelyAktiv- & Wellnesshotel Stubaierhof: Ubytovanie v hoteloch Fulpmes - HotelyAktiv- & Wellnesshotel Stubaierhof: Ubytovanie v hoteloch Fulpmes - HotelyAktiv- & Wellnesshotel Stubaierhof: Ubytovanie v hoteloch Fulpmes - HotelyAktiv- & Wellnesshotel Stubaierhof: Ubytovanie v hoteloch Fulpmes - HotelyAktiv- & Wellnesshotel Stubaierhof: Ubytovanie v hoteloch Fulpmes - HotelyAktiv- & Wellnesshotel Stubaierhof: Ubytovanie v hoteloch Fulpmes - HotelyAktiv- & Wellnesshotel Stubaierhof: Ubytovanie v hoteloch Fulpmes - HotelyAktiv- & Wellnesshotel Stubaierhof: Ubytovanie v hoteloch Fulpmes - HotelyAktiv- & Wellnesshotel Stubaierhof: Ubytovanie v hoteloch Fulpmes - Hotely
Názov:  Aktiv- & Wellnesshotel Stubaierhof
Ulice:  Herrengasse 9
Mesto:  6166 Fulpmes
Okres:  Innsbruck Land
Kraj:  Tirolsko
Štát:  Rakúsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
97 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrudanofirotrnlarzhja

Krátky opis

Hotel Aktiv- & Wellnesshotel Stubaierhof sa nachádza v centre obce Fulpmes, 1,5 km od lyžiarskeho strediska Schlick 2000. Ponúka vám bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, požičovňu bicyklov zdarma a krytý bazén. Relaxovať môžete vo wellness centre s rôznymi druhmi sáun, infračervenou kabínou, parným kúpeľom, soľným parným kúpeľom a vonkajšou a krytou vírivkou. Navštívte relaxačnú miestnosť a fitnescentrum. Okrem toho si môžete dopriať kozmetické procedúry. V priestranných izbách hotela Aktiv- & Wellnesshotel Stubaierhof je vám k dispozícii káblová TV, trezor a kúpeľňa. Niektoré izby majú balkón. V reštaurácii si vyberte z ponuky pokrmov tirolskej a medzinárodnej kuchyne a z bohatej ponuky vynikajúcich vín. Hotel Aktiv- & Wellnesshotel Stubaierhof vám ponúka internetovú kaviareň, detský kútik v interiéri a záhradu s trávnikom na opaľovanie a detským ihriskom. Využívať môžete úschovňu lyží so sušičkou lyžiarskych topánok. Na zastávku bezplatného skibusu sa dostanete pešo za 2 minúty. Ľadovec Stubai je vzdialený 20 km. Premáva naň bezplatný skibus, ktorý má zastávku 50 metrov od hotela. Na mieste sa nachádza bezplatné súkromné parkovisko. Na požiadanie môžete vozidlá zaparkovať na podzemnom parkovisku. Personál vám na požiadanie a za príplatok zabezpečí dopravu medzi hotelom a letiskom Innsbruck alebo hlavnou železničnou stanicou.


Dôležité informácie

Ceny za prístelky sa môžu líšiť vzhľadom na ročné obdobie, typ izby a typ stravovania.

 
 
facebook g+ twitter