Informácie o Hotel Habicht

Víta Vás Hotel Habicht na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hotel Habicht, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hotel Habicht, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hotel Habicht.
  • Hotel Habicht

Hotel Habicht: Ubytovanie v hoteloch Fulpmes - HotelyHotel Habicht: Ubytovanie v hoteloch Fulpmes - HotelyHotel Habicht: Ubytovanie v hoteloch Fulpmes - HotelyHotel Habicht: Ubytovanie v hoteloch Fulpmes - HotelyHotel Habicht: Ubytovanie v hoteloch Fulpmes - HotelyHotel Habicht: Ubytovanie v hoteloch Fulpmes - HotelyHotel Habicht: Ubytovanie v hoteloch Fulpmes - HotelyHotel Habicht: Ubytovanie v hoteloch Fulpmes - HotelyHotel Habicht: Ubytovanie v hoteloch Fulpmes - HotelyHotel Habicht: Ubytovanie v hoteloch Fulpmes - HotelyHotel Habicht: Ubytovanie v hoteloch Fulpmes - HotelyHotel Habicht: Ubytovanie v hoteloch Fulpmes - HotelyHotel Habicht: Ubytovanie v hoteloch Fulpmes - HotelyHotel Habicht: Ubytovanie v hoteloch Fulpmes - HotelyHotel Habicht: Ubytovanie v hoteloch Fulpmes - HotelyHotel Habicht: Ubytovanie v hoteloch Fulpmes - HotelyHotel Habicht: Ubytovanie v hoteloch Fulpmes - Hotely
Názov:  Hotel Habicht
Ulice:  Tschaffinis 2
Mesto:  6166 Fulpmes
Okres:  Innsbruck Land
Kraj:  Tirolsko
Štát:  Rakúsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
58 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithusvrufitrnlarzhja

Krátky opis

Hotel Habicht sa nachádza na okraji mesta Fulpmes, v bezprostrednej blízkosti lanoviek lyžiarskeho strediska Schlick 2000 v Štubajskom údolí. Súčasťou každej izby je balkón. Izby hotela Habicht majú TV s plochou obrazovkou a kúpeľňu so županmi i sušičom vlasov. V cene polpenzie sú zahrnuté raňajky formou bufetu, koláčový bufet v popoludňajších hodinách a 4-chodová večera s možnosťou výberu jedál a šalátovým bufetom. V hoteli Habicht máte k dispozícii saunu a solárium. V letných mesiacoch môžete využívať vyhrievaný vonkajší bazén a záhradu s výhľadom na Štubajské Alpy. Priamo na mieste si môžete požičať lyže alebo sa prihlásiť do lyžiarskej či snowboardovej školy.

 
 
facebook g+ twitter