Európa > Poľsko > Brzoza > Hotel Brzoza

Informácie o Hotel Brzoza

Víta Vás Hotel Brzoza na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hotel Brzoza, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hotel Brzoza, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hotel Brzoza.
  • Hotel Brzoza

Hotel Brzoza: Ubytovanie v hoteloch Brzoza - HotelyHotel Brzoza: Ubytovanie v hoteloch Brzoza - HotelyHotel Brzoza: Ubytovanie v hoteloch Brzoza - HotelyHotel Brzoza: Ubytovanie v hoteloch Brzoza - HotelyHotel Brzoza: Ubytovanie v hoteloch Brzoza - HotelyHotel Brzoza: Ubytovanie v hoteloch Brzoza - HotelyHotel Brzoza: Ubytovanie v hoteloch Brzoza - HotelyHotel Brzoza: Ubytovanie v hoteloch Brzoza - HotelyHotel Brzoza: Ubytovanie v hoteloch Brzoza - HotelyHotel Brzoza: Ubytovanie v hoteloch Brzoza - HotelyHotel Brzoza: Ubytovanie v hoteloch Brzoza - HotelyHotel Brzoza: Ubytovanie v hoteloch Brzoza - HotelyHotel Brzoza: Ubytovanie v hoteloch Brzoza - HotelyHotel Brzoza: Ubytovanie v hoteloch Brzoza - HotelyHotel Brzoza: Ubytovanie v hoteloch Brzoza - HotelyHotel Brzoza: Ubytovanie v hoteloch Brzoza - HotelyHotel Brzoza: Ubytovanie v hoteloch Brzoza - Hotely
Názov:  Hotel Brzoza
Ulice:  Bydgoska 34
Mesto:  86-061 Brzoza
Štát:  Poľsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
45 €
200 zł
 

 Tento text je dostupný také v: endeplfresrunonlarzh

Quick description

Hotel Brzoza is located in a quiet area of Bydgoszcz, by Bydgoszcz Forest, that creates a peaceful and beautiful environment. Still, the centre of Bydgoszcz is only 8 kilometres away. Guests of 4-star Hotel Brzoza can enjoy a game of billiards or table tennis and use the gym and sauna - all free of charge. The rooms of Hotel Brzoza come with satellite TV, minibar and ample working space. Free internet connection and free private parking are also available. The hotel is situated by the Gdańsk-Bydgoszcz-Inowrocław-Konin road.

 
 
facebook g+ twitter