Európa > Rakúsko > Viedeň kraj > Viedeň okres > Viedeň > FourSide Hotel & Suites Vienna

Informácie o FourSide Hotel & Suites Vienna

Víta Vás FourSide Hotel & Suites Vienna na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte FourSide Hotel & Suites Vienna, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre FourSide Hotel & Suites Vienna, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre FourSide Hotel & Suites Vienna.
  • FourSide Hotel & Suites Vienna

FourSide Hotel & Suites Vienna: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyFourSide Hotel & Suites Vienna: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyFourSide Hotel & Suites Vienna: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyFourSide Hotel & Suites Vienna: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyFourSide Hotel & Suites Vienna: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyFourSide Hotel & Suites Vienna: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyFourSide Hotel & Suites Vienna: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyFourSide Hotel & Suites Vienna: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyFourSide Hotel & Suites Vienna: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyFourSide Hotel & Suites Vienna: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyFourSide Hotel & Suites Vienna: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyFourSide Hotel & Suites Vienna: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyFourSide Hotel & Suites Vienna: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyFourSide Hotel & Suites Vienna: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyFourSide Hotel & Suites Vienna: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyFourSide Hotel & Suites Vienna: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyFourSide Hotel & Suites Vienna: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - Hotely
Názov:  FourSide Hotel & Suites Vienna
Ulice:  Freytaggasse 25-27
Mesto:  1210 Vienna
Okres:  Viedeň okres
Kraj:  Viedeň kraj
Štát:  Rakúsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
56 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgslhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Tento moderný 4-hviezdičkový hotel sa nachádza priamo pri železničnej stanici a stanici metra Floridsdorf. Ponúka vám saunu, fitness centrum, bezplatný prístup na vysokorýchlostný internet a klimatizované izby s kuchynkou. Priestranné izby ponúkajú bezplatné káblové pripojenie na internet, posedenie, LCD TV, žehliace potreby a kúpeľňu s fénom. V reštaurácii si vychutnáte rakúsku a medzinárodnú kuchyňu, v bare môžete relaxovať. K dispozícii je práčovňa. Vo verejných priestoroch môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Do rekreačného areálu Alte Donau sa dostanete pešo za 10 minút a pešia zóna s mnohými obchodmi a reštauráciami je vzdialená len pár krokov. Z neďalekej stanice sa dostanete priamymi spojmi na letisko Viedeň a do centra mesta. Na Westbahnhof (západnú železničnú stanicu) a nákupnú ulicu Mariahilfer Straße sa dostanete za 15 minút.

 
 
facebook g+ twitter