Informácie o Lenas West Hotel

Víta Vás Lenas West Hotel na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Lenas West Hotel, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Lenas West Hotel, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Lenas West Hotel.
  • Lenas West Hotel

Lenas West Hotel: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyLenas West Hotel: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyLenas West Hotel: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyLenas West Hotel: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyLenas West Hotel: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyLenas West Hotel: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyLenas West Hotel: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyLenas West Hotel: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyLenas West Hotel: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyLenas West Hotel: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyLenas West Hotel: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyLenas West Hotel: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyLenas West Hotel: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyLenas West Hotel: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyLenas West Hotel: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyLenas West Hotel: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyLenas West Hotel: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - Hotely
Názov:  Lenas West Hotel
Ulice:  Wientalstraße 45
Mesto:  1140 Vienna
Okres:  Viedeň okres
Kraj:  Viedeň kraj
Štát:  Rakúsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
35 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Hotel Lenas West sa nachádza na viedenskom predmestí uprostred Viedenského lesa, len kúsok od diaľnice A1. Ponúka vám odhlučnené izby so satelitnou TV s plochou obrazovkou a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. V hoteli Lenas West nájdete zimnú záhradu a recepciu s nepretržitou prevádzkou. Veľká záhrada má k dispozícii terasu a poskytuje prístup na bežecké chodníky alebo trasy pre horské bicykle. Hotel Lenas West ponúka bezplatné parkovanie. Nákupné centrum Auhof Center je vzdialené 4 minúty jazdy od hotela. Na stanicu metra Hütteldorf (linka U4) s priamymi spojmi do centra mesta sa dostanete autobusom.

 
 
facebook g+ twitter