Európa > Rakúsko > Viedeň kraj > Viedeň okres > Viedeň > Fleming's Deluxe Hotel Wien-City

Informácie o Fleming's Deluxe Hotel Wien-City

Víta Vás Fleming's Deluxe Hotel Wien-City na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Fleming's Deluxe Hotel Wien-City, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Fleming's Deluxe Hotel Wien-City, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Fleming's Deluxe Hotel Wien-City.
  • Fleming's Deluxe Hotel Wien-City

Fleming's Deluxe Hotel Wien-City: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyFleming's Deluxe Hotel Wien-City: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyFleming's Deluxe Hotel Wien-City: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyFleming's Deluxe Hotel Wien-City: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyFleming's Deluxe Hotel Wien-City: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyFleming's Deluxe Hotel Wien-City: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyFleming's Deluxe Hotel Wien-City: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyFleming's Deluxe Hotel Wien-City: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyFleming's Deluxe Hotel Wien-City: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyFleming's Deluxe Hotel Wien-City: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyFleming's Deluxe Hotel Wien-City: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyFleming's Deluxe Hotel Wien-City: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyFleming's Deluxe Hotel Wien-City: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyFleming's Deluxe Hotel Wien-City: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyFleming's Deluxe Hotel Wien-City: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyFleming's Deluxe Hotel Wien-City: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyFleming's Deluxe Hotel Wien-City: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - Hotely
Názov:  Fleming's Deluxe Hotel Wien-City
Ulice:  Josefstädter Straße 10-12
Mesto:  1080 Vienna
Okres:  Viedeň okres
Kraj:  Viedeň kraj
Štát:  Rakúsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
98 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Deluxe hotel Wien-City hotelového reťazca Fleming má veľmi výhodnú polohu vo Viedni, hneď za viedenskou radnicou a len 5 minút chôdze od bulváru Ringstraße. Fleming´s ponúka moderné wellness centrum, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a luxusné izby s voľne stojacou sprchou. Hotel Fleming´s Deluxe Wien-City nachádzajúci sa v elegantnej štvrti Josefstadt je vzdialený 400 metrov od divadla Burgtheater a 250 metrov od stanice metra Rathaus (linka U2). Na námestie Heldenplatz sa dostanete pešo za 10 minút. Klimatizované izby sú zariadené nábytkom z tmavého dreva a k ich vybaveniu patria LCD TV, pracovný stôl a minibar. Súčasťou každej izby je kúpeľňa so sklenenými a žulovými prvkami, županmi a sušičom vlasov. Gurmánska reštaurácia v deluxe hoteli Wien-City reťazca Fleming ponúka jedlá medzinárodnej kuchyne ako steaky, ryby a morské špeciality. K dispozícii sú pestré raňajky formou bufetu. Hostia môžu využiť wellness centrum a posilňovňu s fínskou saunou, parným kúpeľom a najmodernejším vybavením.


Dôležité informácie

Upozorňujeme, že na mieste nie je k dispozícii parkovisko. Počas registrácie môžete vozidlo zaparkovať maximálne na 10 minút na ulici Buchfeldgasse, ktorá sa nachádza za rohom. Personál recepcie vám poskytne informácie o najbližšom parkovisku. Podzemné parkoviská sa nachádzajú na ulici Trautsongasse 4 (garáž Astoria), v garáži Apcoa Schmerlingplatz a na námestí Hamerlingplatz.

 
 
facebook g+ twitter