Informácie o Hotel Kreiner

Víta Vás Hotel Kreiner na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hotel Kreiner, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hotel Kreiner, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hotel Kreiner.
  • Hotel Kreiner

Hotel Kreiner: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Kreiner: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Kreiner: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Kreiner: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Kreiner: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Kreiner: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Kreiner: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Kreiner: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Kreiner: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Kreiner: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Kreiner: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Kreiner: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Kreiner: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Kreiner: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Kreiner: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Kreiner: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Kreiner: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - Hotely
Názov:  Hotel Kreiner
Ulice:  Hauptstraße 31
Mesto:  1140 Vienna
Okres:  Viedeň okres
Kraj:  Viedeň kraj
Štát:  Rakúsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
49 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Hotel Kreiner je obľúbený hotel typu bed & breakfast (nocľah a raňajky) na predmestí mesta Viedeň plnom zelene. Od centra mesta je vzdialený iba 8 km a je ideálnou voľbou pre Váš rekreačný alebo pracovný pobyt. Hotel je otvorený po celý rok a ponúka moderné a priestranné komfortné izby, ktoré sú umiestnené najmä v pokojnej časti orientovanej do záhrady. K dispozícii je tiež detské ihrisko a miesto na parkovanie (bezplatne). Premávajú tu veľmi dobré linky verejnej dopravy do centra mesta.


Dôležité informácie

Informujte prosím hotel o Vašom plánovanom čase príchodu.

 
 
facebook g+ twitter