Európa > Rakúsko > Viedeň kraj > Viedeň okres > Viedeň > Hilton Vienna Plaza

Informácie o Hilton Vienna Plaza

Víta Vás Hilton Vienna Plaza na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hilton Vienna Plaza, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hilton Vienna Plaza, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hilton Vienna Plaza.
  • Hilton Vienna Plaza

Hilton Vienna Plaza: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHilton Vienna Plaza: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHilton Vienna Plaza: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHilton Vienna Plaza: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHilton Vienna Plaza: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHilton Vienna Plaza: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHilton Vienna Plaza: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHilton Vienna Plaza: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHilton Vienna Plaza: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHilton Vienna Plaza: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHilton Vienna Plaza: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHilton Vienna Plaza: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHilton Vienna Plaza: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHilton Vienna Plaza: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHilton Vienna Plaza: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHilton Vienna Plaza: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHilton Vienna Plaza: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - Hotely
Názov:  Hilton Vienna Plaza
Ulice:  Schottenring 11
Mesto:  1010 Vienna
Okres:  Viedeň okres
Kraj:  Viedeň kraj
Štát:  Rakúsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
135 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Hotel Hilton Vienna Plaza sa nachádza na historickom bulvári Ringstrasse, priamo oproti budove burzy cenných papierov. Je vzdialený len 10 minút chôdze od elegantnej nákupnej ulice Graben v centre Viedne. Bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet je k dispozícii vo verejných priestoroch a môžete použiť bezplatné počítače Apple a PC. Hotel Hilton Vienna Plaza bol kompletne zrekonštruovaný na začiatku roka 2014. Spájajú sa v ňom moderné prvky a prvky art deco. V popoludňajších hodinách môžete relaxovať pri čaji alebo káve vo vzdušnej vstupnej hale. Sauna a fitnescentrum sú otvorené nepretržite. Všetky izby a suity sú zariadené elegantným nábytkom a majú kúpeľne s mramorovými detailmi. Veľké okná je možné otvoriť. V hotelovej reštaurácii Émile si vychutnajte pokrmy rakúskej a francúzskej kuchyne pripravené z čerstvých sezónnych surovín a vyberte si z bohatej ponuky rakúskych a medzinárodných vín. Po dlhom dni navštívte bar a relaxujte pri alkoholických alebo nealkoholických nápojoch. V salóniku Executive hotela Hilton Vienna Plaza sú pre vás ráno pripravené bezplatné raňajky a medzinárodná denná tlač. Ako hostia ubytovaní v izbách Executive a suitách si počas celého dňa môžete vychutnať občerstvenie a nápoje a využiť expresnú registráciu a odhlásenie. Stanica metra Schottentor (linka U2) je vzdialená len 2 minúty chôdze od hotela Hilton Vienna Plaza.


Dôležité informácie

Hostia sú pri registrácii povinní predložiť platný doklad totožnosti s fotografiou a kreditnú kartu. Upozorňujeme, že vyhovenie špeciálnym požiadavkám zavisí na dostupnosti a môžu sa na ne vzťahovať dodatočné poplatky.

 
 
facebook g+ twitter