Informácie o Hilton Vienna

Víta Vás Hilton Vienna na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hilton Vienna, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hilton Vienna, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hilton Vienna.
  • Hilton Vienna

Hilton Vienna: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHilton Vienna: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHilton Vienna: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHilton Vienna: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHilton Vienna: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHilton Vienna: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHilton Vienna: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHilton Vienna: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHilton Vienna: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHilton Vienna: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHilton Vienna: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHilton Vienna: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHilton Vienna: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHilton Vienna: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHilton Vienna: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHilton Vienna: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHilton Vienna: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - Hotely
Názov:  Hilton Vienna
Ulice:  Am Stadtpark 1
Mesto:  1030 Vienna
Okres:  Viedeň okres
Kraj:  Viedeň kraj
Štát:  Rakúsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
109 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Hotel Hilton Vienna sa nachádza v centre Viedne vedľa Mestského parku a oproti stanici metra Wien-Mitte/Landstraße a stanici vlakov spájajúcich mesto a letisko (City Airport Train – CAT), z ktorej sa dostanete na viedenské letisko za 16 minút. Vo verejných priestoroch môžete zadarmo využívať Wi-Fi pripojenie na internet. Vo vstupnej hale máte k dispozícii bezplatnú pracovnú stanicu s počítačmi Apple a PC, ako aj tlačiarňou. Každé ráno si v hoteli Vienna Hilton môžete vychutnať bohatý raňajkový bufet. Hotel ponúka tiež štýlovú reštauráciu S'parks vyzdobenú prvkami z muránskeho skla, v ktorej si pochutíte na jedlách medzinárodnej i rakúskej kuchyne. V letnom období môžete stolovať na terase pod holým nebom. V nedeľu si vychutnajte rodinný Hilton brunch (výdatné raňajky spojené s obedom) so zábavným programom pre deti. Navštíviť môžete tiež Lobby Bar & Lounge so širokou ponukou nápojov a občerstvenia, ako aj špeciálnymi tematickými akciami počas týždňa. Odhlučnené izby v hoteli Hilton Vienna sú zdobené v teplých farbách a naskytá sa z nich panoramatický výhľad do parku a na mesto. Izby sú vybavené LED TV so 40-palcovou plochou obrazovkou a ponúkajú veľký priestor na posedenie. Vo všetkých izbách máte k dispozícii župany. Hostia ubytovaní v izbách a suitách Executive získavajú exkluzívny prístup do salónika Executive, kde sú v ponuke bezplatné raňajky, medzinárodná tlač a občerstvenie počas celého dňa. Môžu tiež využiť výhody expresnej registrácie a odhlásenia. Spomedzi ďalších hotelových zariadení možno spomenúť aj posilňovňu s modernými kardioprístrojmi, parnú miestnosť a saunu. Katedrála svätého Štefana a nákupná ulica Kärntner Straße sú vzdialené len 10 minút chôdze od hotela.


Dôležité informácie

Upozorňujeme, že vysokorýchlostné pripojenie na internet v izbe je k dispozícii za 25 EUR na deň.

 
 
facebook g+ twitter