Európa > Rakúsko > Viedeň kraj > Viedeň okres > Viedeň > DO&CO Hotel Vienna

Informácie o DO&CO Hotel Vienna

Víta Vás DO&CO Hotel Vienna na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte DO&CO Hotel Vienna, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre DO&CO Hotel Vienna, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre DO&CO Hotel Vienna.
  • DO&CO Hotel Vienna

DO&CO Hotel Vienna: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyDO&CO Hotel Vienna: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyDO&CO Hotel Vienna: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyDO&CO Hotel Vienna: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyDO&CO Hotel Vienna: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyDO&CO Hotel Vienna: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyDO&CO Hotel Vienna: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyDO&CO Hotel Vienna: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyDO&CO Hotel Vienna: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyDO&CO Hotel Vienna: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyDO&CO Hotel Vienna: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyDO&CO Hotel Vienna: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyDO&CO Hotel Vienna: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyDO&CO Hotel Vienna: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyDO&CO Hotel Vienna: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyDO&CO Hotel Vienna: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyDO&CO Hotel Vienna: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - Hotely
Názov:  DO&CO Hotel Vienna
Ulice:  Stephansplatz 12
Mesto:  1010 Vienna
Okres:  Viedeň okres
Kraj:  Viedeň kraj
Štát:  Rakúsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
237 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Tento elegantný 5-hviezdičkový hotel sa nachádza hneď oproti Dómu svätého Štefana v centre Viedne a sídli v unikátnej budove Haas-Haus. Ponúka vám štýlový bar ONYX a gurmánsku reštauráciu DO&CO situovanú na najvyššom poschodí. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi aj káblové pripojenie na internet. Veľmi priestranné a štýlovo zariadené izby majú moderný nábytok, drevené podlahy a klimatizáciu. Každá izba má posedenie, veľký minibar s exkluzívnym výberom vín a liehovín a veľkú B&O TV s plochou obrazovkou s DVD prehrávačom. Elegantné kúpeľne sú vybavené luxusnými toaletnými potrebami značky ETRO a majú sprchovací kút s dažďovou sprchou. K dispozícii sú vám tu britské a americké elektrické zásuvky. Izby majú výhľad na dóm, ulice alebo vnútorný dvor. Raňajky sú vám k dispozícii nepretržite a využívať môžete aj nepretržitú izbovú službu s rozsiahlym jedálnym lístkom. Stanica metra Stephansplatz (linky U1 a U3) sa nachádza hneď pred hotelom. Za 10 minút prídete pešo do exkluzívneho fitness centra, ktoré môžete využívať zdarma. Kongresové centrum Hofburg je vzdialené 10 minút chôdze.


Dôležité informácie

Upozorňujeme, že k hotelu nevedie žiadna priama prístupová cesta, keďže sa nachádza na pešej zóne. Na ulici Singerstraße oproti hotela vás môže počkať pracovník hotela, ktorý vám pomôže s batožinou a zaparkuje vašej auto v jednej z neďalekých garáží. Prosíme vás, aby ste hotel telefonicky kontaktovali pár minút pred príchodom.

 
 
facebook g+ twitter