Európa > Rakúsko > Viedeň kraj > Viedeň okres > Viedeň > InterContinental Wien

Informácie o InterContinental Wien

Víta Vás InterContinental Wien na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte InterContinental Wien, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre InterContinental Wien, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre InterContinental Wien.
  • InterContinental Wien

InterContinental Wien: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyInterContinental Wien: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyInterContinental Wien: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyInterContinental Wien: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyInterContinental Wien: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyInterContinental Wien: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyInterContinental Wien: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyInterContinental Wien: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyInterContinental Wien: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyInterContinental Wien: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyInterContinental Wien: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyInterContinental Wien: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyInterContinental Wien: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyInterContinental Wien: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyInterContinental Wien: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyInterContinental Wien: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyInterContinental Wien: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - Hotely
Názov:  InterContinental Wien
Ulice:  Johannesgasse 28
Mesto:  1030 Vienna
Okres:  Viedeň okres
Kraj:  Viedeň kraj
Štát:  Rakúsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
136 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Hotel InterContinental Wien sa nachádza v centre Viedne oproti parku Stadtpark, v blízkosti všetkých mestských pamiatok a len pár metrov od stanice metra Stadtpark. Všetky izby v hoteli Wien InterContinental sú vybavené najmodernejšou technológiou, ako je TV s plochou obrazovkou, vysokorýchlostný internet a digitálna TV. Jedenásť poschodí v hoteli je nefajčiarskych. Na požiadanie sú k dispozícii aj izby pre hostí s telesným postihnutím. V cene ubytovania v niektorých ubytovacích jednotkách je zahrnutý bezplatný vstup do salónika InterContinental Club na 12. poschodí. Ponúkajú tu raňajky, celodenne teplé aj studené občerstvenie a popoludní happy hour. Business centrum a konferenčná miestnosť s bezplatným Wi-Fi je tu k dispozícii tiež zdarma. V reštaurácii MediterraNeo vám ponúknu jedlá medzinárodnej kuchyne a tradičné viedenské špeciality. Kávu, čaj a viedenské pečivo podávajú v kaviarni Vienna. V bare Intermezzo si vo večerných hodinách môžete vybrať z pestrej ponuky whisky a koktailov pri živej hudbe. Moderné fitnescentrum je otvorené nepretržite. Nájdete tu saunu, parný kúpeľ a solárium. Využiť môžete tiež služby osobných fitnes trénerov a špeciálne kozmetické a telové procedúry. Počas pobytu v hoteli môžete využívať podzemné parkovisko, ako aj business centrum a izbovú službu s nepretržitou prevádzkou.


Dôležité informácie

Upozorňujeme, že za vyprázdnenie minibaru sa účtuje príplatok 8 EUR.

 
 
facebook g+ twitter