Informácie o Grand Hotel Wien

Víta Vás Grand Hotel Wien na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Grand Hotel Wien, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Grand Hotel Wien, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Grand Hotel Wien.
  • Grand Hotel Wien

Grand Hotel Wien: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyGrand Hotel Wien: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyGrand Hotel Wien: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyGrand Hotel Wien: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyGrand Hotel Wien: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyGrand Hotel Wien: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyGrand Hotel Wien: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyGrand Hotel Wien: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyGrand Hotel Wien: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyGrand Hotel Wien: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyGrand Hotel Wien: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyGrand Hotel Wien: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyGrand Hotel Wien: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyGrand Hotel Wien: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyGrand Hotel Wien: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyGrand Hotel Wien: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyGrand Hotel Wien: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - Hotely
Názov:  Grand Hotel Wien
Ulice:  Kärntner Ring 9
Mesto:  1010 Vienna
Okres:  Viedeň okres
Kraj:  Viedeň kraj
Štát:  Rakúsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
263 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Luxusný Grand Hotel Wien sa nachádza len 3 minúty chôdze od Viedenskej štátnej opery a známej nákupnej ulice Kärntner Strasse. Ponúka 2 gurmánske reštaurácie, 2 bary, veľké wellness centrum a parkovanie s obsluhou. Luxusne zariadené izby v impozantnej historickej budove hotela Grand majú elegantný dobový nábytok, veľkú modernú TV s plochou obrazovkou a príslušenstvo na prípravu kávy/čaju. Mramorová kúpeľňa s 2 umývadlami je vybavená županmi a papučami. Hotelové wellness centrum Grand 605 s rozlohou 200 m² ponúka rôzne služby. Nájdete tu bezplatnú saunu a parný kúpeľ, samostatný priestor pre dámy, relaxačnú zónu a priestor na kardiocvičenie s najmodernejším vybavením. Za príplatok si môžete dopriať rôzne kozmetické a masážne procedúry. Vychutnajte si exkluzívne pokrmy v tradičnej japonskej reštaurácii "Unkai" alebo v reštaurácii "Le Ciel by Toni Mörwald", ocenej hviezdičkou Michelin. Bar Kavalier ponúka ovocné koktaily. Typické viedenské špeciality sa podávajú v hotelovej reštaurácii Grand Brasserie, zatiaľ čo zo strešnej terasy sa môžete pokochať panoramatickým výhľadom na Viedeň. Hotel tiež ponúka bezplatné biznis centrum, službu leštenia topánok a pri príchode na vás v izbe čaká fľaša minerálnej vody zdarma. V druhom suteréne hotela sa nachádza "Quadrille", jedna z najväčších plesových sál vo Viedni.

 
 
facebook g+ twitter