Európa > Rakúsko > Viedeň kraj > Viedeň okres > Viedeň > Hotel Imperial - A Luxury Collection Hotel

Informácie o Hotel Imperial - A Luxury Collection Hotel

Víta Vás Hotel Imperial - A Luxury Collection Hotel na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hotel Imperial - A Luxury Collection Hotel, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hotel Imperial - A Luxury Collection Hotel, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hotel Imperial - A Luxury Collection Hotel.
  • Hotel Imperial - A Luxury Collection Hotel

Hotel Imperial - A Luxury Collection Hotel: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Imperial - A Luxury Collection Hotel: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Imperial - A Luxury Collection Hotel: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Imperial - A Luxury Collection Hotel: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Imperial - A Luxury Collection Hotel: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Imperial - A Luxury Collection Hotel: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Imperial - A Luxury Collection Hotel: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Imperial - A Luxury Collection Hotel: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Imperial - A Luxury Collection Hotel: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Imperial - A Luxury Collection Hotel: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Imperial - A Luxury Collection Hotel: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Imperial - A Luxury Collection Hotel: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Imperial - A Luxury Collection Hotel: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Imperial - A Luxury Collection Hotel: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Imperial - A Luxury Collection Hotel: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Imperial - A Luxury Collection Hotel: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Imperial - A Luxury Collection Hotel: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - Hotely
Názov:  Hotel Imperial - A Luxury Collection Hotel
Ulice:  Kärntner Ring 16
Mesto:  1015 Vienna
Okres:  Viedeň okres
Kraj:  Viedeň kraj
Štát:  Rakúsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
320 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Luxusný renovovaný 5-hviezdičkový hotel Imperial s atmosférou z čias rakúsko-uhorskej monarchie sa nachádza priamo na ulici Ringstraße v centre Viedne. Ponúka exkluzívne izby, gurmánsku reštauráciu a strešné fitnescentrum so saunou s nepretržitou prevádzkou. Hotel bol slávnostne otvorený v roku 1873 cisárom Františkom Jozefom ako Palác Württemberg. Izby a suity hotela Imperial - A Luxury Collection Hotel sú zdobené drahými starožitnosťami, hodvábnymi stenami a historickými detailami. Sú vyybavené moderným zariadením, ako je klimatizácia, ozvučovací systém a extra veľká TV. V priestranných mramorových kúpeľňach sú k dispozícii župany a papuče. Hostia ubytovaní v suitách môžu využívať služby komorníka. Hostia môžu stolovať v ocenenej reštaurácii Opus alebo si môžu vychutnať klasickú viedenskú kávu a pečivo vrátane slávneho zákusku Imperialtorte v Café Imperial. Kaviareň 1873 Hallensalon ponúka širokú škálu koktailov a ďalších nápojov ako aj živú klavírnu hudbu. V miestnom biznis centre sú k dispozícii moderné konferenčné salóny a pojednávacie miestnosti s najmodernejším vybavením. Historické a starostlivo zrenovované sály Festsaal a Marmorsaal sú ideálnym miestom pre konanie podujatí. Koncertná sála Musikverein, kde sa koná novoročný koncert Viedenskej filharmónie, sa nachádza hneď za hotelom. Na stanicu metra Karlsplatz, do Štátnej opery i na nákupnú ulicu Kärntner Straße sa pešo dostanete za 5 minút.


Dôležité informácie

Upozorňujeme, že od 1. januára 2017 je ubytovacie zariadenie striktne nefajčiarske.

 
 
facebook g+ twitter