Európa > Rakúsko > Viedeň kraj > Viedeň okres > Viedeň > Hotel de France Wien

Informácie o Hotel de France Wien

Víta Vás Hotel de France Wien na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hotel de France Wien, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hotel de France Wien, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hotel de France Wien.
  • Hotel de France Wien

Hotel de France Wien: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel de France Wien: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel de France Wien: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel de France Wien: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel de France Wien: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel de France Wien: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel de France Wien: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel de France Wien: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel de France Wien: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel de France Wien: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel de France Wien: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel de France Wien: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel de France Wien: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel de France Wien: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel de France Wien: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel de France Wien: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel de France Wien: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - Hotely
Názov:  Hotel de France Wien
Ulice:  Schottenring 3
Mesto:  1010 Vienna
Okres:  Viedeň okres
Kraj:  Viedeň kraj
Štát:  Rakúsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
115 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Hotel de France Wien sa nachádza v centre Viedne na elegantnom bulvári Ringstraße a okrem reštaurácie a baru s klavírnou hudbou ponúka aj bezplatnú posilňovňu s nepretržitou prevádzkou a Wi-Fi pripojenie na internet vo všetkých priestoroch zadarmo.Stanica metra Schottentor (linka U2) je vzdialená len 50 metrov. V reštaurácii No. 3 si pochutíte na tradičných viedenských špecialitách. V letných mesiacoch je súčasťou reštaurácie aj kaviareň prístupná priamo z ulice. Sushi bar Daihachi ponúka jedlá japonskej kuchyne. Na hornom poschodí reštaurácie sa podávajú bohaté raňajky formou bufetu, vrátane údeného lososa a sektu. V štýlovom bare Atrium hotela De France hrá živá klavírna hudba a naskytá sa z neho výhľad na dianie v presklenom átriu. Všetky svetlé izby sú vybavené bezplatným káblovým pripojením na internet, satelitnou TV a príslušenstvom na prípravu kávy/čaju. Súčasťou každej z nich je i elegantná kúpeľňa so županmi, papučami a sušičom vlasov. Všetky verejné i súkromné priestory hotela De France sú nefajčiarske. Hotel de France má podzemné parkovisko s obsluhou a obchod so suvenírmi. V tej istej budove nájdete tiež kino, v ktorom sa premietajú filmy v anglickom jazyku.


Dôležité informácie

Upozorňujeme, že na požiadanie a za príplatok je do izieb možné pridať max. 1 prístelku a detskú postieľku. Pre ďalšie informácie, prosím, kontaktujte priamo ubytovacie zariadenie. Kontaktné údaje nájdete v potvrdení o rezervácii. Taktiež upozorňujeme, že na rezervácie viac ako 7 jednotiek sa môžu vzťahovať osobitné podmienky a môžu sa pri nich účtovať ďalšie poplatky. Pre ďalšie informácie, prosím, kontaktujte priamo ubytovacie zariadenie. Kontaktné údaje nájdete v potvrdení o rezervácii.

 
 
facebook g+ twitter