Informácie o Das Triest Hotel

Víta Vás Das Triest Hotel na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Das Triest Hotel, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Das Triest Hotel, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Das Triest Hotel.
  • Das Triest Hotel

Das Triest Hotel: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyDas Triest Hotel: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyDas Triest Hotel: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyDas Triest Hotel: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyDas Triest Hotel: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyDas Triest Hotel: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyDas Triest Hotel: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyDas Triest Hotel: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyDas Triest Hotel: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyDas Triest Hotel: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyDas Triest Hotel: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyDas Triest Hotel: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyDas Triest Hotel: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyDas Triest Hotel: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyDas Triest Hotel: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyDas Triest Hotel: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyDas Triest Hotel: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - Hotely
Názov:  Das Triest Hotel
Ulice:  Wiedner Hauptstraße 12
Mesto:  1040 Vienna
Okres:  Viedeň okres
Kraj:  Viedeň kraj
Štát:  Rakúsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
139 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Hotel Das Triest, ktorý navrhol architekt Sir Terence Conran, je klasický dizajnový hotel v módnej štvrti Freihaus, len 5 minút chôdze od štátnej opery a trhu Naschmarkt. Wi-Fi pripojenie na internet tu môžete využívať bezplatne. Pred viac ako 300 rokmi bol tento 5-hviezdičkový hotel hlavnou stanicou dostavníkov z Viedne do Terstu. Pôvodné stajne s klenutými stropmi boli prebudované na salóniky, suity a konferenčné miestnosti. V ocenenej reštaurácii Collio sa podávajú jedlá severotalianskej gurmánskej kuchyne. V letných mesiacoch si na nádvorí v stredomorskom štýle môžete vychutnať raňajky a jedlá pripravené na grile. Na stanicu metra Karlsplatz zájdete z hotela pešo za 2 minúty a k Dómu svätého Štefana sa dostanete za 15 minút.

 
 
facebook g+ twitter