Informácie o Hotel Antonius

Víta Vás Hotel Antonius na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hotel Antonius, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hotel Antonius, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hotel Antonius.
  • Hotel Antonius

Hotel Antonius: Ubytovanie v hoteloch Kaprun - HotelyHotel Antonius: Ubytovanie v hoteloch Kaprun - HotelyHotel Antonius: Ubytovanie v hoteloch Kaprun - HotelyHotel Antonius: Ubytovanie v hoteloch Kaprun - HotelyHotel Antonius: Ubytovanie v hoteloch Kaprun - HotelyHotel Antonius: Ubytovanie v hoteloch Kaprun - HotelyHotel Antonius: Ubytovanie v hoteloch Kaprun - HotelyHotel Antonius: Ubytovanie v hoteloch Kaprun - HotelyHotel Antonius: Ubytovanie v hoteloch Kaprun - HotelyHotel Antonius: Ubytovanie v hoteloch Kaprun - HotelyHotel Antonius: Ubytovanie v hoteloch Kaprun - HotelyHotel Antonius: Ubytovanie v hoteloch Kaprun - HotelyHotel Antonius: Ubytovanie v hoteloch Kaprun - HotelyHotel Antonius: Ubytovanie v hoteloch Kaprun - HotelyHotel Antonius: Ubytovanie v hoteloch Kaprun - HotelyHotel Antonius: Ubytovanie v hoteloch Kaprun - HotelyHotel Antonius: Ubytovanie v hoteloch Kaprun - Hotely
Názov:  Hotel Antonius
Ulice:  Schlossstraße 39
Mesto:  5710 Kaprun
Okres:  Zell am See okres
Kraj:  Salzbursko
Štát:  Rakúsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
158 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithusvrubgdanoslrotrnlelarzh

Krátky opis

Tento rodinou prevádzkovaný hotel Antonius stojí na pokojnom mieste 300 metrov od centra obce Kaprun, vedľa zastávky bezplatného skibusu. Jeho súčasťou sú vnútorné a vonkajšie bazény a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Izby v hoteli Antonius sú veľmi priestranné a majú balkón s prekrásnym výhľadom. V kúpeľnom areáli môžete využiť krytý bazén, saunu, bylinné kúpele, fitnescentrum a terasu na opaľovanie. V lete ponúka Hotel Antonius vyhrievaný vonkajší bazén s panoramatickým výhľadom a veľký trávnik na opaľovanie. K dispozícii je aj detský kútik a stolný tenis. Deň môžete začať vyváženými raňajkami formou bufetu. Na večeru sa v reštaurácii alebo na terase pripravuje široká škála jedál a bufetové stoly. Bežkárska trať sa nachádza priamo za hotelom Antonius. Skipasy si môžete kúpiť na recepcii.

 
 
facebook g+ twitter