Európa > Rakúsko > Salzbursko > Zell am See okres > Kaprun > Hotel 8605 Kaprun

Informácie o Hotel 8605 Kaprun

Víta Vás Hotel 8605 Kaprun na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hotel 8605 Kaprun, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hotel 8605 Kaprun, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hotel 8605 Kaprun.
  • Hotel 8605 Kaprun

Hotel 8605 Kaprun: Ubytovanie v hoteloch Kaprun - HotelyHotel 8605 Kaprun: Ubytovanie v hoteloch Kaprun - HotelyHotel 8605 Kaprun: Ubytovanie v hoteloch Kaprun - HotelyHotel 8605 Kaprun: Ubytovanie v hoteloch Kaprun - HotelyHotel 8605 Kaprun: Ubytovanie v hoteloch Kaprun - Hotely
Názov:  Hotel 8605 Kaprun
Mesto:  Kaprun
Okres:  Zell am See okres
Kraj:  Salzbursko
Štát:  Rakúsko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithurubgslhrronl

Hotel v lyžiarskom stredisku. V hoteli / areáli sa nachádza reštaurácia, terasa, bar, biliard, šípky, sauna, fitnes, solárium, krytý bazén, pieskovisko, hojdačka, stolný tenis, internetové pripojenie. K dispozícii detská postieľka. V cene ubytovania: vstupné do múzea, skibus zdarma, 30% zľava - lyžiarsky výstroj. Parkovisko - nestrážené. Autobus 20m. Vlak (stanica Zell am See) 7km.
ubytovacia kapacita:
1-lôžková izba, telefón, TV-SAT, minibar, trezor, internetové pripojenie, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, balkón.
2-lôžková izba, telefón, TV-SAT, minibar, trezor, internetové pripojenie, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, balkón.
2-lôžková izba s prístelkou, telefón, TV-SAT, minibar, trezor, internetové pripojenie, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, balkón.
3-lôžková izba, telefón, TV-SAT, minibar, trezor, internetové pripojenie, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, balkón.
Bunka: 2x 2-lôžková izba, obývačka s dvoma prístelkami, telefón, TV-SAT, minibar, trezor, internetové pripojenie, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, balkón.
Apartmán: 2-lôžková izba, obývačka s dvoma prístelkami a TV-SAT, telefón, minibar, trezor, internetové pripojenie, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, kuchynka (sporák, chladnička, MV rúra, rýchlovarná kanvica), balkón.
Apartmán: 2-lôžková izba, obývačka, telefón, TV-SAT, minibar, trezor, internetové pripojenie, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, balkón.
 

Ceny hotela

 
 
facebook g+ twitter