Informácie o Hotel Diana

Víta Vás Hotel Diana na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hotel Diana, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hotel Diana, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hotel Diana.
  • Hotel Diana

Hotel Diana: Ubytovanie v hoteloch Pörtschach am Wörthersee - HotelyHotel Diana: Ubytovanie v hoteloch Pörtschach am Wörthersee - HotelyHotel Diana: Ubytovanie v hoteloch Pörtschach am Wörthersee - HotelyHotel Diana: Ubytovanie v hoteloch Pörtschach am Wörthersee - HotelyHotel Diana: Ubytovanie v hoteloch Pörtschach am Wörthersee - HotelyHotel Diana: Ubytovanie v hoteloch Pörtschach am Wörthersee - HotelyHotel Diana: Ubytovanie v hoteloch Pörtschach am Wörthersee - HotelyHotel Diana: Ubytovanie v hoteloch Pörtschach am Wörthersee - HotelyHotel Diana: Ubytovanie v hoteloch Pörtschach am Wörthersee - HotelyHotel Diana: Ubytovanie v hoteloch Pörtschach am Wörthersee - HotelyHotel Diana: Ubytovanie v hoteloch Pörtschach am Wörthersee - HotelyHotel Diana: Ubytovanie v hoteloch Pörtschach am Wörthersee - HotelyHotel Diana: Ubytovanie v hoteloch Pörtschach am Wörthersee - HotelyHotel Diana: Ubytovanie v hoteloch Pörtschach am Wörthersee - HotelyHotel Diana: Ubytovanie v hoteloch Pörtschach am Wörthersee - HotelyHotel Diana: Ubytovanie v hoteloch Pörtschach am Wörthersee - HotelyHotel Diana: Ubytovanie v hoteloch Pörtschach am Wörthersee - Hotely
Názov:  Hotel Diana
Ulice:  Fronweg 30
Mesto:  9210 Pörtschach am Wörthersee
Okres:  Klagenfurt Land
Kraj:  Korutánsko
Štát:  Rakúsko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Hotel Diana sa nachádza len 10 minút chôdze od jazera Wörther a ponúka veľkú záhradu a reštauráciu so slnečnou terasou. Väčšina izieb má drevený balkón zdobený kvetmi. Všetky izby sú vybavené satelitnou TV. V niektorých sa nachádza oddelená obývacia izba a v iných tiež dobre vybavená kuchyňa. V hotelovej reštaurácii sa podávajú jedlá miestnej kuchyne a lokálne vína. Počas teplejších mesiacov si môžete vychutnať jedlo na terase alebo na záhrade. Vo wellness centre je vám k dispozícii infračervená kabína a parná sprcha. V celom hoteli môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Do centra mesta Pörtschach a k železničnej stanici sa od hotela Diana dostanete pešo za 5 minút. Za poplatok je možné zabezpečiť službu kyvadlovej dopravy na letisko Klagenfurt.


Dôležité informácie

Platba vopred bankovým prevodom je požadovaná. Ubytovacie zariadenie Vás bude kontaktovať po vytvorení rezervácie a poskytne Vám ďalšie inštrukcie.

 
 
facebook g+ twitter