Európa > Nemecko > Bavorsko > Berchtesgadener Land > Ramsau bei Berchtesgaden > Best Western Plus Berghotel Rehlegg

Informácie o Best Western Plus Berghotel Rehlegg

Víta Vás Best Western Plus Berghotel Rehlegg na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Best Western Plus Berghotel Rehlegg, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Best Western Plus Berghotel Rehlegg, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Best Western Plus Berghotel Rehlegg.
  • Best Western Plus Berghotel Rehlegg

Best Western Plus Berghotel Rehlegg: Ubytovanie v hoteloch Ramsau bei Berchtesgaden - HotelyBest Western Plus Berghotel Rehlegg: Ubytovanie v hoteloch Ramsau bei Berchtesgaden - HotelyBest Western Plus Berghotel Rehlegg: Ubytovanie v hoteloch Ramsau bei Berchtesgaden - HotelyBest Western Plus Berghotel Rehlegg: Ubytovanie v hoteloch Ramsau bei Berchtesgaden - HotelyBest Western Plus Berghotel Rehlegg: Ubytovanie v hoteloch Ramsau bei Berchtesgaden - HotelyBest Western Plus Berghotel Rehlegg: Ubytovanie v hoteloch Ramsau bei Berchtesgaden - HotelyBest Western Plus Berghotel Rehlegg: Ubytovanie v hoteloch Ramsau bei Berchtesgaden - HotelyBest Western Plus Berghotel Rehlegg: Ubytovanie v hoteloch Ramsau bei Berchtesgaden - HotelyBest Western Plus Berghotel Rehlegg: Ubytovanie v hoteloch Ramsau bei Berchtesgaden - HotelyBest Western Plus Berghotel Rehlegg: Ubytovanie v hoteloch Ramsau bei Berchtesgaden - HotelyBest Western Plus Berghotel Rehlegg: Ubytovanie v hoteloch Ramsau bei Berchtesgaden - HotelyBest Western Plus Berghotel Rehlegg: Ubytovanie v hoteloch Ramsau bei Berchtesgaden - HotelyBest Western Plus Berghotel Rehlegg: Ubytovanie v hoteloch Ramsau bei Berchtesgaden - HotelyBest Western Plus Berghotel Rehlegg: Ubytovanie v hoteloch Ramsau bei Berchtesgaden - HotelyBest Western Plus Berghotel Rehlegg: Ubytovanie v hoteloch Ramsau bei Berchtesgaden - HotelyBest Western Plus Berghotel Rehlegg: Ubytovanie v hoteloch Ramsau bei Berchtesgaden - HotelyBest Western Plus Berghotel Rehlegg: Ubytovanie v hoteloch Ramsau bei Berchtesgaden - Hotely
Názov:  Best Western Plus Berghotel Rehlegg
Ulice:  Holzengasse 16
Mesto:  83486 Ramsau
Okres:  Berchtesgadener Land
Kraj:  Bavorsko
Štát:  Nemecko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
256 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrudanorotrnlelarzhja

Krátky opis

Hotel Berghotel Rehlegg sa nachádza v Národnom parku Berchtesgaden na úpätí vrchu Watzmann. Ponúka vám izby s interiérom v tradičnom bavorskom štýle. Môžete v ňom využívať wellness centrum a podnikať turistické výlety do úchvatnej prírody v okolí. Izby v hoteli Best Western Plus Berghotel Rehlegg sú zariadené v kombinácii miestneho štýlu s modernými prvkami a pôvabným dreveným nábytkom. Každá izba vyúsťuje na balkón alebo súkromnú terasu s panoramatickým výhľadom na hory. V reštaurácii Lichtmannegger na mieste si pochutíte na výdatných nemeckých raňajkách a regionálnych bavorských špecialitách. V bare Separs môžete popíjať nápoj a relaxovať pred kozubom. Pozrite si obľúbené miestne zaujímavosti, medzi ktoré patrí malebný mestský kostol v meste Ramsau či jazero Hintersee. K dispozícii máte úschovňu lyží a požičovňu bicyklov, na ktorých môžete objavovať prírodné atrakcie v okolí.

 
 
facebook g+ twitter