> > > Hotel Ratsstuben

Informácie o Hotel Ratsstuben

Víta Vás Hotel Ratsstuben na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hotel Ratsstuben, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hotel Ratsstuben, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hotel Ratsstuben.
  • Hotel Ratsstuben

Hotel Ratsstuben: Ubytovanie v hoteloch - HotelyHotel Ratsstuben: Ubytovanie v hoteloch - HotelyHotel Ratsstuben: Ubytovanie v hoteloch - HotelyHotel Ratsstuben: Ubytovanie v hoteloch - HotelyHotel Ratsstuben: Ubytovanie v hoteloch - HotelyHotel Ratsstuben: Ubytovanie v hoteloch - HotelyHotel Ratsstuben: Ubytovanie v hoteloch - HotelyHotel Ratsstuben: Ubytovanie v hoteloch - HotelyHotel Ratsstuben: Ubytovanie v hoteloch - HotelyHotel Ratsstuben: Ubytovanie v hoteloch - HotelyHotel Ratsstuben: Ubytovanie v hoteloch - HotelyHotel Ratsstuben: Ubytovanie v hoteloch - HotelyHotel Ratsstuben: Ubytovanie v hoteloch - HotelyHotel Ratsstuben: Ubytovanie v hoteloch - HotelyHotel Ratsstuben: Ubytovanie v hoteloch - HotelyHotel Ratsstuben: Ubytovanie v hoteloch - HotelyHotel Ratsstuben: Ubytovanie v hoteloch - Hotely
Názov:  Hotel Ratsstuben
Ulice:  Ludwigstrasse 7
Mesto:  88131 Lindau
Štát:  
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
75 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Dôležité informácie

Prosím, informujte ubytovacie zariadenie Hotel Ratsstuben o predpokladanom čase Vášho príchodu vopred. Môžete na to použiť políčko Špeciálne požiadavky počas rezervácie alebo sa skontaktovať s ubytovacím zariadením priamo. Kontaktné údaje sú uvedené v potvrdení Vašej rezervácie.

 
 
facebook g+ twitter