Európa > Česko > Vysočina kraj > Žďár nad Sázavou okres > Sněžné > Orea Resort Devět Skal Vysočina

Informácie o Orea Resort Devět Skal Vysočina

Víta Vás Orea Resort Devět Skal Vysočina na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Orea Resort Devět Skal Vysočina, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Orea Resort Devět Skal Vysočina, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Orea Resort Devět Skal Vysočina.
  • Orea Resort Devět Skal Vysočina

Orea Resort Devět Skal Vysočina: Ubytovanie v hoteloch Sněžné - HotelyOrea Resort Devět Skal Vysočina: Ubytovanie v hoteloch Sněžné - HotelyOrea Resort Devět Skal Vysočina: Ubytovanie v hoteloch Sněžné - HotelyOrea Resort Devět Skal Vysočina: Ubytovanie v hoteloch Sněžné - HotelyOrea Resort Devět Skal Vysočina: Ubytovanie v hoteloch Sněžné - HotelyOrea Resort Devět Skal Vysočina: Ubytovanie v hoteloch Sněžné - HotelyOrea Resort Devět Skal Vysočina: Ubytovanie v hoteloch Sněžné - HotelyOrea Resort Devět Skal Vysočina: Ubytovanie v hoteloch Sněžné - HotelyOrea Resort Devět Skal Vysočina: Ubytovanie v hoteloch Sněžné - HotelyOrea Resort Devět Skal Vysočina: Ubytovanie v hoteloch Sněžné - HotelyOrea Resort Devět Skal Vysočina: Ubytovanie v hoteloch Sněžné - HotelyOrea Resort Devět Skal Vysočina: Ubytovanie v hoteloch Sněžné - HotelyOrea Resort Devět Skal Vysočina: Ubytovanie v hoteloch Sněžné - HotelyOrea Resort Devět Skal Vysočina: Ubytovanie v hoteloch Sněžné - HotelyOrea Resort Devět Skal Vysočina: Ubytovanie v hoteloch Sněžné - HotelyOrea Resort Devět Skal Vysočina: Ubytovanie v hoteloch Sněžné - HotelyOrea Resort Devět Skal Vysočina: Ubytovanie v hoteloch Sněžné - Hotely
Názov:  Orea Resort Devět Skal Vysočina
Ulice:   Svratka 11
Mesto:  59202 Sněžné
Okres:  Žďár nad Sázavou okres
Kraj:  Vysočina kraj
Štát:  Česko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
46 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithurutrnlarzh

Krátky opis

Orea Resort Devět Skal Vysočina stojí 7 km od obce Svratka. Ponúka výhľad na malebný Milovský rybník. Má Wi-Fi pripojenie na internet zdarma, krytý bazén, saunu a fitnescentrum. Všetky izby v rezorte Devět Skal Vysočina majú podlahové kúrenie a koberce. Sú vybavené modernou vlastnou kúpeľňou s vyhrievaným sušiakom na uteráky a sušičom vlasov. K vybaveniu apartmánu patrí aj satelitná TV. Každé ráno rezort Devět Skal Vysočina ponúka výdatný raňajkový bufet. Reštaurácia so slnečnou terasou sa nachádza pri jazere. Môžete si v nej vychutnať rôzne regionálne aj špeciálne diétne jedlá. Bar Zátiší je otvorený počas večere a ponúka koktaily a nápoje. V hotelovej herni si zahrajte šípky, biliard a stolný tenis. Vonku sa môžete venovať činnostiam, ako je minigolf, golfový simulátor a športové ihriská pre volejbal, basketbal a futbal. K dispozícii je požičovňa bicyklov. Orea Resort Devět Skal Vysočina je vzdialený 20 minút jazdy od Nového Města na Morave. Parkovať môžete na mieste zadarmo.


Dôležité informácie

Upozorňujeme, že 24. decembra a 31. decembra ceny izieb zahŕňajú povinnú slávnostnú večeru.

 
 
facebook g+ twitter