Informácie o Hotel Hajčman

Víta Vás Hotel Hajčman na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hotel Hajčman, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hotel Hajčman, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hotel Hajčman.
  • Hotel Hajčman

Hotel Hajčman: Ubytovanie v hoteloch Žďár nad Sázavou - HotelyHotel Hajčman: Ubytovanie v hoteloch Žďár nad Sázavou - HotelyHotel Hajčman: Ubytovanie v hoteloch Žďár nad Sázavou - HotelyHotel Hajčman: Ubytovanie v hoteloch Žďár nad Sázavou - HotelyHotel Hajčman: Ubytovanie v hoteloch Žďár nad Sázavou - HotelyHotel Hajčman: Ubytovanie v hoteloch Žďár nad Sázavou - HotelyHotel Hajčman: Ubytovanie v hoteloch Žďár nad Sázavou - HotelyHotel Hajčman: Ubytovanie v hoteloch Žďár nad Sázavou - HotelyHotel Hajčman: Ubytovanie v hoteloch Žďár nad Sázavou - HotelyHotel Hajčman: Ubytovanie v hoteloch Žďár nad Sázavou - HotelyHotel Hajčman: Ubytovanie v hoteloch Žďár nad Sázavou - HotelyHotel Hajčman: Ubytovanie v hoteloch Žďár nad Sázavou - HotelyHotel Hajčman: Ubytovanie v hoteloch Žďár nad Sázavou - HotelyHotel Hajčman: Ubytovanie v hoteloch Žďár nad Sázavou - HotelyHotel Hajčman: Ubytovanie v hoteloch Žďár nad Sázavou - HotelyHotel Hajčman: Ubytovanie v hoteloch Žďár nad Sázavou - HotelyHotel Hajčman: Ubytovanie v hoteloch Žďár nad Sázavou - HotelyHotel Hajčman: Ubytovanie v hoteloch Žďár nad Sázavou - HotelyHotel Hajčman: Ubytovanie v hoteloch Žďár nad Sázavou - HotelyHotel Hajčman: Ubytovanie v hoteloch Žďár nad Sázavou - HotelyHotel Hajčman: Ubytovanie v hoteloch Žďár nad Sázavou - HotelyHotel Hajčman: Ubytovanie v hoteloch Žďár nad Sázavou - HotelyHotel Hajčman: Ubytovanie v hoteloch Žďár nad Sázavou - HotelyHotel Hajčman: Ubytovanie v hoteloch Žďár nad Sázavou - Hotely
Názov:  Hotel Hajčman
Ulice:  Strojírenská 372
Mesto:  591 01 Žďár nad Sázavou
Okres:  Žďár nad Sázavou okres
Kraj:  Vysočina kraj
Štát:  Česko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
40 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptitrunofirotrnlarzh

Krátky opis

Hotel Hajčman stojí na pokojnom mieste, 500 m od centra Žďáru nad Sázavou. Ponúka izby s modernými súkromnými kúpeľňami, satelitnou TV a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. V hoteli Hajčman nájdete bar a reštauráciu s rustikálnou jedálňou. Môžete si tam pochutiť na českých a grilovaných pokrmoch. Za pekného počasia sa jedlá podávajú aj v záhrade. Môžete preskúmať pamiatky mesta ako je zámok Žďár nad Sázavou a pútnický kostol Zelená Hora zapísaný na zozname UNESCO. Hotel Hajčman poskytuje neplatené verejné parkovisko.

 
 
facebook g+ twitter