Európa > Rakúsko > Tirolsko > Schwaz okres > Fügenberg > Hotel Waldfriede

Informácie o Hotel Waldfriede

Víta Vás Hotel Waldfriede na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hotel Waldfriede, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hotel Waldfriede, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hotel Waldfriede.
  • Hotel Waldfriede

Hotel Waldfriede: Ubytovanie v hoteloch Fügenberg - HotelyHotel Waldfriede: Ubytovanie v hoteloch Fügenberg - HotelyHotel Waldfriede: Ubytovanie v hoteloch Fügenberg - HotelyHotel Waldfriede: Ubytovanie v hoteloch Fügenberg - HotelyHotel Waldfriede: Ubytovanie v hoteloch Fügenberg - HotelyHotel Waldfriede: Ubytovanie v hoteloch Fügenberg - HotelyHotel Waldfriede: Ubytovanie v hoteloch Fügenberg - HotelyHotel Waldfriede: Ubytovanie v hoteloch Fügenberg - HotelyHotel Waldfriede: Ubytovanie v hoteloch Fügenberg - HotelyHotel Waldfriede: Ubytovanie v hoteloch Fügenberg - HotelyHotel Waldfriede: Ubytovanie v hoteloch Fügenberg - HotelyHotel Waldfriede: Ubytovanie v hoteloch Fügenberg - HotelyHotel Waldfriede: Ubytovanie v hoteloch Fügenberg - HotelyHotel Waldfriede: Ubytovanie v hoteloch Fügenberg - HotelyHotel Waldfriede: Ubytovanie v hoteloch Fügenberg - HotelyHotel Waldfriede: Ubytovanie v hoteloch Fügenberg - HotelyHotel Waldfriede: Ubytovanie v hoteloch Fügenberg - Hotely
Názov:  Hotel Waldfriede
Ulice:  Waldfriedenweg 4
Mesto:  6264 Fügenberg
Okres:  Schwaz okres
Kraj:  Tirolsko
Štát:  Rakúsko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresitsvrudanofirotrnlarzh

Krátky opis

Hotel Waldfriede sa nachádza len 200 metrov od stanice lanovky Spieljochbahn na okraji mesta Fügenberg. Ponúka veľkú terasu s výhľadom do údolia Zillertal, wellness centrum s krytým bazénom a reštauráciu, kde si pochutíte na jedlách tirolskej kuchyne. Všetky izby v hoteli Waldfriede majú súkromnú kúpeľňu, sú vybavené satelitnou TV, telefónom a bezpečnostnou schránkou. Počas pobytu môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Súčasťou hotela sú 3 reštaurácie zariadené v tirolskom štýle, v ktorých sa podávajú typické miestne jedlá i jedlá medzinárodnej kuchyne. Každé ráno si v hoteli vychutnáte raňajky formou bufetu, no objednať si môžete aj polpenziu. V hoteli Waldfriede máte k dispozícii detskú herňu a lyžiareň so sušičom lyžiarskych topánok. Parkovaciu garáž môžete využívať za príplatok. Do lyžiarskeho strediska Zillertal Arena sa dostanete autom alebo skibusom za 15 minút. Cesta autom do lyžiarskeho strediska Mayrhofen a k jazeru Achensee vám zaberie 25 minút.

 
 
facebook g+ twitter