Európa > Rakúsko > Štajersko > Liezen okres > Tauplitz > Alpenhotel Steirerhof

Informácie o Alpenhotel Steirerhof

Víta Vás Alpenhotel Steirerhof na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Alpenhotel Steirerhof, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Alpenhotel Steirerhof, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Alpenhotel Steirerhof.
  • Alpenhotel Steirerhof

Alpenhotel Steirerhof: Ubytovanie v hoteloch Tauplitz - HotelyAlpenhotel Steirerhof: Ubytovanie v hoteloch Tauplitz - HotelyAlpenhotel Steirerhof: Ubytovanie v hoteloch Tauplitz - HotelyAlpenhotel Steirerhof: Ubytovanie v hoteloch Tauplitz - HotelyAlpenhotel Steirerhof: Ubytovanie v hoteloch Tauplitz - HotelyAlpenhotel Steirerhof: Ubytovanie v hoteloch Tauplitz - HotelyAlpenhotel Steirerhof: Ubytovanie v hoteloch Tauplitz - HotelyAlpenhotel Steirerhof: Ubytovanie v hoteloch Tauplitz - HotelyAlpenhotel Steirerhof: Ubytovanie v hoteloch Tauplitz - HotelyAlpenhotel Steirerhof: Ubytovanie v hoteloch Tauplitz - HotelyAlpenhotel Steirerhof: Ubytovanie v hoteloch Tauplitz - HotelyAlpenhotel Steirerhof: Ubytovanie v hoteloch Tauplitz - HotelyAlpenhotel Steirerhof: Ubytovanie v hoteloch Tauplitz - HotelyAlpenhotel Steirerhof: Ubytovanie v hoteloch Tauplitz - HotelyAlpenhotel Steirerhof: Ubytovanie v hoteloch Tauplitz - HotelyAlpenhotel Steirerhof: Ubytovanie v hoteloch Tauplitz - HotelyAlpenhotel Steirerhof: Ubytovanie v hoteloch Tauplitz - Hotely
Názov:  Alpenhotel Steirerhof
Ulice:  Tauplitzalm 20
Mesto:  8982 Tauplitz
Okres:  Liezen okres
Kraj:  Štajersko
Štát:  Rakúsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
100 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskfresithurusltrnlarzh

Krátky opis

Hotel Alpenhotel Steirerhof sa nachádza priamo na zjazdovke lyžiarskeho strediska Tauplitzalm, v nadmorskej výške 1 640 metrov. Ponúka vám pokrmy rakúskej a maďarskej kuchyne, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, saunu a spoločenskú miestnosť s karaoke. V jednoducho zariadených izbách hotela Alpenhotel Steirerhof je vám k dispozícii súkromná alebo spoločná kúpeľňa. V spoločenskej miestnosti sa zabavte počas karaoke, pri hre šípok alebo relaxujte pri hudbe. Vychutnať si môžete rôzne nápoje. V reštaurácii môžete sledovať káblovú TV s plochou obrazovkou. Hotel je vzdialený len 20 metrov od lyžiarskeho vleku Bahnberg 2, 500 metrov od jazera Großsee a 10 km od železničnej stanice Tauplitz.


Dôležité informácie

Upozorňujeme, že v zimnom období sa týkajú príchodu nasledujúce informácie: Do hotela je možné sa dostať len po ceste Tauplitzalm (mýtna cesta) z mesta Bad Mitterndorf. Verejné parkovisko je k dispozícii na konci cesty (za príplatok). Prosíme hostí, aby po príchode zavolali do hotela (kontaktné údaje sú uvedené v potvrdení objednávky). Vyzdvihne vás člen personálu na snežnom skútri.

 
 
facebook g+ twitter