Ázia > Japonsko > Karuizawa > Piccolo Hotel Opera Karuizawa

Informácie o Piccolo Hotel Opera Karuizawa

Víta Vás Piccolo Hotel Opera Karuizawa na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Piccolo Hotel Opera Karuizawa, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Piccolo Hotel Opera Karuizawa, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Piccolo Hotel Opera Karuizawa.
  • Piccolo Hotel Opera Karuizawa

Piccolo Hotel Opera Karuizawa: Ubytovanie v hoteloch Karuizawa - HotelyPiccolo Hotel Opera Karuizawa: Ubytovanie v hoteloch Karuizawa - HotelyPiccolo Hotel Opera Karuizawa: Ubytovanie v hoteloch Karuizawa - HotelyPiccolo Hotel Opera Karuizawa: Ubytovanie v hoteloch Karuizawa - HotelyPiccolo Hotel Opera Karuizawa: Ubytovanie v hoteloch Karuizawa - HotelyPiccolo Hotel Opera Karuizawa: Ubytovanie v hoteloch Karuizawa - HotelyPiccolo Hotel Opera Karuizawa: Ubytovanie v hoteloch Karuizawa - HotelyPiccolo Hotel Opera Karuizawa: Ubytovanie v hoteloch Karuizawa - HotelyPiccolo Hotel Opera Karuizawa: Ubytovanie v hoteloch Karuizawa - HotelyPiccolo Hotel Opera Karuizawa: Ubytovanie v hoteloch Karuizawa - HotelyPiccolo Hotel Opera Karuizawa: Ubytovanie v hoteloch Karuizawa - HotelyPiccolo Hotel Opera Karuizawa: Ubytovanie v hoteloch Karuizawa - HotelyPiccolo Hotel Opera Karuizawa: Ubytovanie v hoteloch Karuizawa - HotelyPiccolo Hotel Opera Karuizawa: Ubytovanie v hoteloch Karuizawa - HotelyPiccolo Hotel Opera Karuizawa: Ubytovanie v hoteloch Karuizawa - HotelyPiccolo Hotel Opera Karuizawa: Ubytovanie v hoteloch Karuizawa - HotelyPiccolo Hotel Opera Karuizawa: Ubytovanie v hoteloch Karuizawa - Hotely
Názov:  Piccolo Hotel Opera Karuizawa
Ulice:  Nagakura Ohinata 5664-3
Mesto:  389-0111 Karuizawa
Štát:  Japonsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
104 €
¥12600
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Dôležité informácie

Hostia sú pri registrácii povinní predložiť platný doklad totožnosti s fotografiou a kreditnú kartu. Upozorňujeme, že vyhovenie špeciálnym požiadavkám zavisí na dostupnosti a môžu sa na ne vzťahovať dodatočné poplatky. Prosím, informujte ubytovacie zariadenie Piccolo Hotel Opera Karuizawa o predpokladanom čase Vášho príchodu vopred. Môžete na to použiť políčko Špeciálne požiadavky počas rezervácie alebo sa skontaktovať s ubytovacím zariadením priamo. Kontaktné údaje sú uvedené v potvrdení Vašej rezervácie. Ak si prajete večerať v tomto ubytovaní, je potrebné zaregistrovať sa najneskôr do 18:00. Hosťom, ktorí sa zaregistrujú neskôr, nemôže byť večera garantovaná a poplatok za ňu je nevratný.

 
 
facebook g+ twitter