> > > JA Manafaru

Informácie o JA Manafaru

Víta Vás JA Manafaru na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte JA Manafaru, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre JA Manafaru, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre JA Manafaru.
  • JA Manafaru

JA Manafaru: Ubytovanie v hoteloch - HotelyJA Manafaru: Ubytovanie v hoteloch - HotelyJA Manafaru: Ubytovanie v hoteloch - HotelyJA Manafaru: Ubytovanie v hoteloch - HotelyJA Manafaru: Ubytovanie v hoteloch - HotelyJA Manafaru: Ubytovanie v hoteloch - HotelyJA Manafaru: Ubytovanie v hoteloch - HotelyJA Manafaru: Ubytovanie v hoteloch - HotelyJA Manafaru: Ubytovanie v hoteloch - HotelyJA Manafaru: Ubytovanie v hoteloch - HotelyJA Manafaru: Ubytovanie v hoteloch - HotelyJA Manafaru: Ubytovanie v hoteloch - HotelyJA Manafaru: Ubytovanie v hoteloch - HotelyJA Manafaru: Ubytovanie v hoteloch - HotelyJA Manafaru: Ubytovanie v hoteloch - HotelyJA Manafaru: Ubytovanie v hoteloch - HotelyJA Manafaru: Ubytovanie v hoteloch - Hotely
Názov:  JA Manafaru
Ulice:  Haa Alif Atoll
Mesto:  20012 Dhidhdhoo
Štát:  
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1226 €
$1250
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Ubytovacie zariadenie Ja Manafaru sa nachádza na najsevernejšom súkromnom ostrove Haa Alif. Ponúka ubytovanie v luxusných vilách na pláži a nad oceánom, v ktorých máte k dispozícii súkromné vonkajšie bazény a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Priamo na mieste máte k dispozícii potápačské centrum s certifikátom PADI a 3 ďalšie vonkajšie bazény. Rozmaznávať sa môžete pri wellness procedúrach. Ubytovacie zariadenie sa rozprestiera na pokojnej pláži s bielym pieskom na ploche 14 hektárov. Je dostupné hydroplánom alebo domácimi linkovými letmi z Malé. V priestranných klimatizovaných vilách nájdete TV s plochou obrazovkou, kávovar Nespresso a výber z viacerých druhov vankúšov. Z víl postavených nad hladinou si môžete vychutnávať panoramatický výhľad na Indický oceán. Ich súčasťou je aj súkromná kúpeľňa, v ktorej máte k dispozícii dažďovú sprchu. V niektorých kúpeľniach nájdete aj hydromasážnu vaňu. Areál Ja Manafaru je vzdialený 30 minút plavby loďou od miest ako stvorených na šnorchlovanie. Z 320 km vzdialeného medzinárodného letiska Malé sa do rezortu dostanete hydroplánom za približne 70 minút. Plážová reštaurácia Ocean Grill ponúka rozvoniavajúci bufet s grilovaným mäsom a homármi. V podzemnej reštaurácii The Cellar na vás čakajú prémiové vína a syry. Okrem toho môžete ochutnať jedlá medzinárodnej kuchyne v reštaurácii Kakuni, domácu pizzu v bistre Andiamo Bistro and Pool pri bazéne, tapas v Horizon Lounge alebo ázijskú kuchyňu v exkluzívnej reštaurácii Infinite Bar and Pool. Reštaurácia Kakuni Village vám naservíruje tradičné maldivské jedlá. Reštaurácia White Orchid láka na neopakovateľný výhľad na Indický oceán od stola s ohromujúcimi chuťami. Môžete tu len tak relaxovať na pláži alebo sa venovať vodným športom ako potápanie, šnorchlovanie a rybárčenie. Ak túžite po aktívnom oddychu, využite fitness centrum a osvetlené tenisové kurty. Správca areálu je vám k dispozícii nepretržite a je pripravený pomôcť vám pri plánovaní celodenných výletov na neďaleké ostrovy a do lokalít na šnorchlovanie.


Dôležité informácie

Upozorňujeme, že v prípade nevratných sadzieb si hotel vyhradzuje právo zúčtovať z kreditnej karty sumu za ubytovanie kedykoľvek po rezervácii. Táto suma je nevratná. Rezort zabezpečuje povinnú prepravu hydroplánom z Malé. Podrobnosti ohľadne vášho príchodu je nutné poskytnúť hotelu vopred (najneskôr 72 hodín pred príchodom). Ak hotel neobdrží tieto informácie včas, je možné, že budete nútení čakať dlhšie v salóniku alebo si zabezpečiť ubytovanie v Malé na vlastné náklady. Poplatky za prepravu hydroplánom: - dospelí: 595 USD za spiatočnú cestu, - deti (od 3 do 11 rokov): 450 USD na dieťa za spiatočnú cestu, - dojčatá (od 0 do 2 rokov): zdarma. * Na vyššie uvedené ceny sa vzťahuje daň na turistické tovary a služby (TGST) vo výške 12%. Časový harmonogram transferov hydroplánom: - odchod z Malé do Ja Manafaru: o 11:00 a 16:00, - odchod z Ja Manafaru do Malé: o 6:00 a 14:00. Po príchode do Malé vás privíta delegát rezortu, ktorý vás usmerní k hydroplánu. Čakanie na hydroplán si môžete spríjemniť v salóniku rezortu Ja Manafaru, v ktorom máte k dispozícii: - nealkoholické nápoje a ľahké občerstvenie. Preprava hydroplánom je možná iba počas dňa. Ak váš medzinárodný let pristane na Maledivách po 15:00, alebo ak odchádzate z ostrova pred 9:30, budete si musieť zabezpečiť nocľah v Malé na vlastné náklady. Transfer do rezortu vám bude zabezpečený nasledujúce ráno prvým možným letom. Rezort nenesie zodpovednosť za rozdiely v čakacích dobách alebo za prípadné meškanie v dôsledku nepriaznivých poveternostných podmienok. Maximálna povolená hmotnosť batožiny pri preprave hydroplánom: - dospelí/deti: 20 kg (batožina v batožinovom priestore) a 5 kg (príručná batožina), - dojčatá: 10 kg. ============= Upozorňujeme, že povinný poplatok za slávnostnú silvestrovskú večeru 31. decembra je už zahrnutý v cene ubytovania a vzťahuje sa na 2 dospelé osoby. Za každé ďalšie dieťa alebo dospelú osobu bude rezort účtovať poplatok za večeru dodatočne na mieste. === Hotel si vyhradzuje právo na predbežnú autorizáciu kreditnej karty kedykoľvek po uskutočnení rezervácie. Upozorňujeme, že v prípade nevratných sadzieb si hotel vyhradzuje právo zúčtovať z kreditnej karty sumu za ubytovanie kedykoľvek po rezervácii. Táto suma je nevratná.

 
 
facebook g+ twitter