Európa > Rakúsko > Viedeň kraj > Viedeň okres > Viedeň > Hotel-Restaurant-Café Sophienalpe

Informácie o Hotel-Restaurant-Café Sophienalpe

Víta Vás Hotel-Restaurant-Café Sophienalpe na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hotel-Restaurant-Café Sophienalpe, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hotel-Restaurant-Café Sophienalpe, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hotel-Restaurant-Café Sophienalpe.
  • Hotel-Restaurant-Café Sophienalpe

Hotel-Restaurant-Café Sophienalpe: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel-Restaurant-Café Sophienalpe: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel-Restaurant-Café Sophienalpe: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel-Restaurant-Café Sophienalpe: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel-Restaurant-Café Sophienalpe: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel-Restaurant-Café Sophienalpe: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel-Restaurant-Café Sophienalpe: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel-Restaurant-Café Sophienalpe: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel-Restaurant-Café Sophienalpe: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel-Restaurant-Café Sophienalpe: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel-Restaurant-Café Sophienalpe: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel-Restaurant-Café Sophienalpe: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel-Restaurant-Café Sophienalpe: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel-Restaurant-Café Sophienalpe: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel-Restaurant-Café Sophienalpe: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel-Restaurant-Café Sophienalpe: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel-Restaurant-Café Sophienalpe: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - Hotely
Názov:  Hotel-Restaurant-Café Sophienalpe
Ulice:  Sofienalpenstraße 113
Mesto:  1140 Vienna
Okres:  Viedeň okres
Kraj:  Viedeň kraj
Štát:  Rakúsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
48 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithusvrubgnofislhrrotrnlelarzhja

Kratki opis

Hotel Sophienalpe nalazi se među šumama i livadama slikovitog predjela Bečke šume, na 12 km od središta Beča. U sklopu objekta na raspolaganju je restoran s kafićem i terasom, u kojem se poslužuju klasična jela austrijske kuhinje. U zajedničkim prostorijama dostupan je besplatni WiFi. Sve elegantno uređene sobe hotela Restaurant-Café Sophienalpe uključuju kupaonicu i TV sa satelitskim programima. Iz jedinica se pruža pogled na vrt. Djeca se mogu zabaviti na igralištu u vrtu. U okviru hotela dostupno je besplatno privatno parkiralište. Pješačke staze i staze za brdski biciklizam smještene su neposredno ispred objekta, a do autobusnog stajališta Sophienalpenstrasse ima 500 metara.

 
 
facebook g+ twitter