Európa > Rakúsko > Viedeň kraj > Viedeň okres > Viedeň > Hotel-Restaurant-Café Sophienalpe

Informácie o Hotel-Restaurant-Café Sophienalpe

Víta Vás Hotel-Restaurant-Café Sophienalpe na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hotel-Restaurant-Café Sophienalpe, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hotel-Restaurant-Café Sophienalpe, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hotel-Restaurant-Café Sophienalpe.
  • Hotel-Restaurant-Café Sophienalpe

Hotel-Restaurant-Café Sophienalpe: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel-Restaurant-Café Sophienalpe: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel-Restaurant-Café Sophienalpe: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel-Restaurant-Café Sophienalpe: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel-Restaurant-Café Sophienalpe: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel-Restaurant-Café Sophienalpe: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel-Restaurant-Café Sophienalpe: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel-Restaurant-Café Sophienalpe: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel-Restaurant-Café Sophienalpe: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel-Restaurant-Café Sophienalpe: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel-Restaurant-Café Sophienalpe: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel-Restaurant-Café Sophienalpe: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel-Restaurant-Café Sophienalpe: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel-Restaurant-Café Sophienalpe: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel-Restaurant-Café Sophienalpe: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel-Restaurant-Café Sophienalpe: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel-Restaurant-Café Sophienalpe: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - Hotely
Názov:  Hotel-Restaurant-Café Sophienalpe
Ulice:  Sofienalpenstraße 113
Mesto:  1140 Vienna
Okres:  Viedeň okres
Kraj:  Viedeň kraj
Štát:  Rakúsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
48 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithusvrubgnofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Hotel Sophienalpe sa nachádza 12 km od centra Viedne, v malebnej lokalite obklopenej lesmi a lúkami Viedenského lesa. V reštaurácii si môžete pochutiť na klasických jedlách rakúskej kuchyne a nájdete tu aj kaviareň s terasou. Vo verejných priestoroch môžete zdarma využívať Wi-Fi pripojenie na internet. Všetky elegantné izby hotela s reštauráciou a kaviarňou Sophienalpe majú výhľad do záhrady, satelitnú TV a kúpeľňu. Deti sa zabavia v hotelovej záhrade na detskom ihrisku. Na mieste môžete parkovať zdarma na súkromnom parkovisku. Pred hotelom sa začínajú turistické chodníky a trate pre horské bicykle. Autobusová zastávka Sophienalpenstraße je vzdialená 500 metrov.

 
 
facebook g+ twitter