Ázia > Japonsko > Sakai > Daiwa Roynet Hotel Sakai Higashi

Informácie o Daiwa Roynet Hotel Sakai Higashi

Víta Vás Daiwa Roynet Hotel Sakai Higashi na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Daiwa Roynet Hotel Sakai Higashi, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Daiwa Roynet Hotel Sakai Higashi, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Daiwa Roynet Hotel Sakai Higashi.
  • Daiwa Roynet Hotel Sakai Higashi

Daiwa Roynet Hotel Sakai Higashi: Ubytovanie v hoteloch Sakai - HotelyDaiwa Roynet Hotel Sakai Higashi: Ubytovanie v hoteloch Sakai - HotelyDaiwa Roynet Hotel Sakai Higashi: Ubytovanie v hoteloch Sakai - HotelyDaiwa Roynet Hotel Sakai Higashi: Ubytovanie v hoteloch Sakai - HotelyDaiwa Roynet Hotel Sakai Higashi: Ubytovanie v hoteloch Sakai - HotelyDaiwa Roynet Hotel Sakai Higashi: Ubytovanie v hoteloch Sakai - HotelyDaiwa Roynet Hotel Sakai Higashi: Ubytovanie v hoteloch Sakai - HotelyDaiwa Roynet Hotel Sakai Higashi: Ubytovanie v hoteloch Sakai - HotelyDaiwa Roynet Hotel Sakai Higashi: Ubytovanie v hoteloch Sakai - HotelyDaiwa Roynet Hotel Sakai Higashi: Ubytovanie v hoteloch Sakai - HotelyDaiwa Roynet Hotel Sakai Higashi: Ubytovanie v hoteloch Sakai - HotelyDaiwa Roynet Hotel Sakai Higashi: Ubytovanie v hoteloch Sakai - HotelyDaiwa Roynet Hotel Sakai Higashi: Ubytovanie v hoteloch Sakai - HotelyDaiwa Roynet Hotel Sakai Higashi: Ubytovanie v hoteloch Sakai - HotelyDaiwa Roynet Hotel Sakai Higashi: Ubytovanie v hoteloch Sakai - HotelyDaiwa Roynet Hotel Sakai Higashi: Ubytovanie v hoteloch Sakai - HotelyDaiwa Roynet Hotel Sakai Higashi: Ubytovanie v hoteloch Sakai - Hotely
Názov:  Daiwa Roynet Hotel Sakai Higashi
Ulice:  Sakai-ku Shinmachi 5-13
Mesto:  590-0079 Sakai
Štát:  Japonsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
53 €
¥6300
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Dôležité informácie

Ubytovacia daň za noc nie je zahrnutá v cene a musí byť zaplatená v ubytovaní. Táto daň sa vzťahuje na pobyty v Osake, ktoré začínajú 1. januára 2017 alebo neskôr.

 
 
facebook g+ twitter