Európa > Poľsko > Varšava > JM Hotel

Informácie o JM Hotel

Víta Vás JM Hotel na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte JM Hotel, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre JM Hotel, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre JM Hotel.
  • JM Hotel

JM Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyJM Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyJM Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyJM Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyJM Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyJM Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyJM Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyJM Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyJM Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyJM Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyJM Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyJM Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyJM Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyJM Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyJM Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyJM Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyJM Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varšava - Hotely
Názov:  JM Hotel
Ulice:  ul. Grzybowska 45
Mesto:  00-844 Warsaw
Štát:  Poľsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
281 zł
66 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Hotel JM sa nachádza v centre Varšavy iba 500 metrov od Múzea Varšavského povstania a 1,6 km od hlavnej železničnej stanice. Ponúka elegantne zariadené izby a suity s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Všetky klimatizované izby s nádherným výhľadom na mesto majú súkromnú kúpeľňu s vaňou alebo sprchovacím kútom. Sú vybavené TV s plochou obrazovkou a pracovným stolom. Súčasťou niektorých ubytovacích jednotiek je kuchynka. V reštaurácii v hoteli sa podávajú jedlá medzinárodnej kuchyne a raňajkový bufet. Nájdete tu i bar. Personál recepcie vám rád pomôže 24 hodín denne.. Súčasťou hotela je tiež 6 konferenčných miestností, ktoré môžete využívať za príplatok. Priamo pred budovou hotela nájdete požičovňu bicyklov. Na požiadanie môžete neďaleko využívať súkromné parkovisko za poplatok. Hotel JM sa nachádza 1,3 km od Paláca kultúry a vedy. Do nákupného centra Złote Tarasy sa dostanete pešo za 10 minút.


Dôležité informácie

Ak potrebujete vystaviť faktúru, pri rezervácii uveďte, prosím, informácie o vašej spoločnosti do kolónky pre špeciálne požiadavky. Ak potrebujete parkovacie miesto, kontaktujte, prosím, personál recepcie hotela ešte pred príchodom, aby pre vás mohli zabezpečiť vjazd do garáže. Upozorňujeme, že vzhľadom na sklenenú fasádu a z bezpečnostných dôvodov sa okná nedajú otvoriť.

 
 
facebook g+ twitter