Európa > Anglie > Glasgow > St Enoch Hotel

Informácie o St Enoch Hotel

Víta Vás St Enoch Hotel na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte St Enoch Hotel, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre St Enoch Hotel, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre St Enoch Hotel.
  • St Enoch Hotel

St Enoch Hotel: Ubytovanie v hoteloch Glasgow - HotelySt Enoch Hotel: Ubytovanie v hoteloch Glasgow - HotelySt Enoch Hotel: Ubytovanie v hoteloch Glasgow - HotelySt Enoch Hotel: Ubytovanie v hoteloch Glasgow - HotelySt Enoch Hotel: Ubytovanie v hoteloch Glasgow - HotelySt Enoch Hotel: Ubytovanie v hoteloch Glasgow - HotelySt Enoch Hotel: Ubytovanie v hoteloch Glasgow - HotelySt Enoch Hotel: Ubytovanie v hoteloch Glasgow - HotelySt Enoch Hotel: Ubytovanie v hoteloch Glasgow - HotelySt Enoch Hotel: Ubytovanie v hoteloch Glasgow - HotelySt Enoch Hotel: Ubytovanie v hoteloch Glasgow - HotelySt Enoch Hotel: Ubytovanie v hoteloch Glasgow - HotelySt Enoch Hotel: Ubytovanie v hoteloch Glasgow - HotelySt Enoch Hotel: Ubytovanie v hoteloch Glasgow - HotelySt Enoch Hotel: Ubytovanie v hoteloch Glasgow - HotelySt Enoch Hotel: Ubytovanie v hoteloch Glasgow - HotelySt Enoch Hotel: Ubytovanie v hoteloch Glasgow - Hotely
Názov:  St Enoch Hotel
Ulice:  42-44 Howard Street
Mesto:  G1 4EE Glasgow
Štát:  Anglie
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
11 €
£10
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Hotel St Enoch sa nachádza v srdci centra Glasgowa, na okraji rušnej štvrte Style Mile. Tento lacný hotel má recepciu s nepretržitou prevádzkou. Každá spálňa má súkromnú kúpeľňu so sprchovacím kútom s toaletnými potrebami zadarmo. Okrem toho je vám tu k dispozícii TV s plochou obrazovkou a príslušenstvo na prípravu čaju. Za 5 minút sa od hotela dostanete pešo k rôznym barom a reštauráciám. Personál recepcie vás bude informovať o miestach, ktoré môžete v Glasgowe navštíviť. Na hlavnú železničnú stanicu v Glasgowe sa dostanete pešo iba za 5 minút. Môžete sa tiež vydať na vyhliadkovú plavbu parníkom Waverley, na ktorý sa môžete nalodiť v prístavisku vzdialenom 15 km.

 
 
facebook g+ twitter