Informácie o Hotel U Labutě

Víta Vás Hotel U Labutě na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hotel U Labutě, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hotel U Labutě, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hotel U Labutě.
  • Hotel U Labutě

Hotel U Labutě: Ubytovanie v hoteloch Žďár nad Sázavou - HotelyHotel U Labutě: Ubytovanie v hoteloch Žďár nad Sázavou - HotelyHotel U Labutě: Ubytovanie v hoteloch Žďár nad Sázavou - HotelyHotel U Labutě: Ubytovanie v hoteloch Žďár nad Sázavou - HotelyHotel U Labutě: Ubytovanie v hoteloch Žďár nad Sázavou - HotelyHotel U Labutě: Ubytovanie v hoteloch Žďár nad Sázavou - HotelyHotel U Labutě: Ubytovanie v hoteloch Žďár nad Sázavou - HotelyHotel U Labutě: Ubytovanie v hoteloch Žďár nad Sázavou - HotelyHotel U Labutě: Ubytovanie v hoteloch Žďár nad Sázavou - HotelyHotel U Labutě: Ubytovanie v hoteloch Žďár nad Sázavou - HotelyHotel U Labutě: Ubytovanie v hoteloch Žďár nad Sázavou - HotelyHotel U Labutě: Ubytovanie v hoteloch Žďár nad Sázavou - HotelyHotel U Labutě: Ubytovanie v hoteloch Žďár nad Sázavou - HotelyHotel U Labutě: Ubytovanie v hoteloch Žďár nad Sázavou - Hotely
Názov:  Hotel U Labutě
Ulice:  Nám. Republiky 70
Mesto:  59101 Žďár nad Sázavou
Okres:  Žďár nad Sázavou okres
Kraj:  Vysočina kraj
Štát:  Česko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
40 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Dôležité informácie

Hostia sú pri registrácii povinní predložiť platný doklad totožnosti s fotografiou a kreditnú kartu. Upozorňujeme, že vyhovenie špeciálnym požiadavkám zavisí na dostupnosti a môžu sa na ne vzťahovať dodatočné poplatky. Prosím, informujte ubytovacie zariadenie Hotel U Labutě o predpokladanom čase Vášho príchodu vopred. Môžete na to použiť políčko Špeciálne požiadavky počas rezervácie alebo sa skontaktovať s ubytovacím zariadením priamo. Kontaktné údaje sú uvedené v potvrdení Vašej rezervácie.

 
 
facebook g+ twitter