Ázia > Japonsko > Karuizawa > Ikoisanso

Informácie o Ikoisanso

Víta Vás Ikoisanso na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Ikoisanso, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Ikoisanso, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Ikoisanso.
  • Ikoisanso

Ikoisanso: Ubytovanie v hoteloch Karuizawa - HotelyIkoisanso: Ubytovanie v hoteloch Karuizawa - HotelyIkoisanso: Ubytovanie v hoteloch Karuizawa - HotelyIkoisanso: Ubytovanie v hoteloch Karuizawa - HotelyIkoisanso: Ubytovanie v hoteloch Karuizawa - HotelyIkoisanso: Ubytovanie v hoteloch Karuizawa - HotelyIkoisanso: Ubytovanie v hoteloch Karuizawa - HotelyIkoisanso: Ubytovanie v hoteloch Karuizawa - HotelyIkoisanso: Ubytovanie v hoteloch Karuizawa - HotelyIkoisanso: Ubytovanie v hoteloch Karuizawa - HotelyIkoisanso: Ubytovanie v hoteloch Karuizawa - HotelyIkoisanso: Ubytovanie v hoteloch Karuizawa - HotelyIkoisanso: Ubytovanie v hoteloch Karuizawa - HotelyIkoisanso: Ubytovanie v hoteloch Karuizawa - HotelyIkoisanso: Ubytovanie v hoteloch Karuizawa - HotelyIkoisanso: Ubytovanie v hoteloch Karuizawa - HotelyIkoisanso: Ubytovanie v hoteloch Karuizawa - Hotely
Názov:  Ikoisanso
Ulice:  Nagakura 3365-2
Mesto:  389-0111 Karuizawa
Štát:  Japonsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
¥6000
50 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Dôležité informácie

Prosím, informujte ubytovacie zariadenie Ikoisanso o predpokladanom čase Vášho príchodu vopred. Môžete na to použiť políčko Špeciálne požiadavky počas rezervácie alebo sa skontaktovať s ubytovacím zariadením priamo. Kontaktné údaje sú uvedené v potvrdení Vašej rezervácie. Ak si prajete večerať v tomto ubytovaní, je potrebné zaregistrovať sa najneskôr do 19:30. Hosťom, ktorí sa zaregistrujú neskôr, nemôže byť večera garantovaná a poplatok za ňu je nevratný.

 
 
facebook g+ twitter