Informácie o Hotel Scherlin

Víta Vás Hotel Scherlin na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hotel Scherlin, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hotel Scherlin, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hotel Scherlin.
  • Hotel Scherlin

Hotel Scherlin: Ubytovanie v hoteloch Ortisei - HotelyHotel Scherlin: Ubytovanie v hoteloch Ortisei - HotelyHotel Scherlin: Ubytovanie v hoteloch Ortisei - HotelyHotel Scherlin: Ubytovanie v hoteloch Ortisei - HotelyHotel Scherlin: Ubytovanie v hoteloch Ortisei - HotelyHotel Scherlin: Ubytovanie v hoteloch Ortisei - HotelyHotel Scherlin: Ubytovanie v hoteloch Ortisei - HotelyHotel Scherlin: Ubytovanie v hoteloch Ortisei - HotelyHotel Scherlin: Ubytovanie v hoteloch Ortisei - HotelyHotel Scherlin: Ubytovanie v hoteloch Ortisei - HotelyHotel Scherlin: Ubytovanie v hoteloch Ortisei - HotelyHotel Scherlin: Ubytovanie v hoteloch Ortisei - HotelyHotel Scherlin: Ubytovanie v hoteloch Ortisei - HotelyHotel Scherlin: Ubytovanie v hoteloch Ortisei - HotelyHotel Scherlin: Ubytovanie v hoteloch Ortisei - HotelyHotel Scherlin: Ubytovanie v hoteloch Ortisei - HotelyHotel Scherlin: Ubytovanie v hoteloch Ortisei - Hotely
Názov:  Hotel Scherlin
Ulice:  Via Pinei 42
Mesto:  39046 Ortisei
Okres:  Bolzano – Horná Adiža
Kraj:  Tridentsko-Horná Adiža
Štát:  Taliansko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
139 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Hotel Scherlin je situovaný v krásnej lokalite v údolí, 5 km od centra mestečka Ortisei, a vo svojich priestoroch má wellness centrum s krytým a vonkajším bazénom. Všetky izby sú zariadené v alpskom štýle a vybavené satelitnou LCD TV a balkónom. Navštívte kúpele a relaxujte vo vírivke, saune či tureckom kúpeli. Fitnescentrum v hoteli Scherlin je otvorené 24 hodín denne. Izby a apartmány majú podlahy s kobercom a kompletne vybavenú súkromnú kúpeľňu. Každý balkón je zariadený stolíkom a 2 stoličkami. Každé ráno si pochutíte na výdatných raňajkách formou bufetu s vajíčkami, čerstvým ovocím a čerstvo upečenými croissantmi. V reštaurácii ochutnajte špeciality z Južného Tirolska a klasické talianske jedlá. Autobusy do centra mesta Ortisei stoja pred hotelom. Hotel sa nachádza 12 km od obce Selva di Val Gardena a 40 minút jazdy od mesta Bolzano.


Dôležité informácie

Registrácia po 22:00 je možná len po predchádzajúcej dohode s ubytovacím zariadením. Ak prichádzate s deťmi, informujte, prosím, ubytovacie zariadenie o ich počte a veku. Prosím, informujte ubytovacie zariadenie Hotel Scherlin o predpokladanom čase Vášho príchodu vopred. Môžete na to použiť políčko Špeciálne požiadavky počas rezervácie alebo sa skontaktovať s ubytovacím zariadením priamo. Kontaktné údaje sú uvedené v potvrdení Vašej rezervácie.

 
 
facebook g+ twitter