Európa > Nórsko > Andenes > Hotel Marena

Informácie o Hotel Marena

Víta Vás Hotel Marena na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hotel Marena, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hotel Marena, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hotel Marena.
  • Hotel Marena

Hotel Marena: Ubytovanie v hoteloch Andenes - HotelyHotel Marena: Ubytovanie v hoteloch Andenes - HotelyHotel Marena: Ubytovanie v hoteloch Andenes - HotelyHotel Marena: Ubytovanie v hoteloch Andenes - HotelyHotel Marena: Ubytovanie v hoteloch Andenes - HotelyHotel Marena: Ubytovanie v hoteloch Andenes - HotelyHotel Marena: Ubytovanie v hoteloch Andenes - HotelyHotel Marena: Ubytovanie v hoteloch Andenes - Hotely
Názov:  Hotel Marena
Ulice:  Storgata 15
Mesto:  8480 Andenes
Štát:  Nórsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
117 €
1190 kr
 

 Tento text je dostupný také v: endeplfresitsvrunofinlarzh

Quick description

Scenic photographs of Norwegian nature are featured in this modern and central hotel, just 300 metres from Andenes Ferry Terminal and the Polar Museum. It offers free Wi-Fi and free parking. A flat-screen TV with cable channels is provided in each individually decorated Hotel Marena room. All have a bathroom with a shower and hairdryer, while some also include a seating area and minibar. Guests can enjoy a fully licensed bar, daily newspapers and packed lunches on request at Marena Hotel, as well as a coffee bar in the lobby. Whale safaris, fishing trips and mountain hiking are common area activities, along with kayaking and cycling. Staff can help arrange guided tours.

 
 
facebook g+ twitter