Európa > Poľsko > Piekary Śląskie > Rezydencja Luxury Hotel

Informácie o Rezydencja Luxury Hotel

Víta Vás Rezydencja Luxury Hotel na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Rezydencja Luxury Hotel, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Rezydencja Luxury Hotel, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Rezydencja Luxury Hotel.
  • Rezydencja Luxury Hotel

Rezydencja Luxury Hotel: Ubytovanie v hoteloch Piekary Śląskie - HotelyRezydencja Luxury Hotel: Ubytovanie v hoteloch Piekary Śląskie - HotelyRezydencja Luxury Hotel: Ubytovanie v hoteloch Piekary Śląskie - HotelyRezydencja Luxury Hotel: Ubytovanie v hoteloch Piekary Śląskie - HotelyRezydencja Luxury Hotel: Ubytovanie v hoteloch Piekary Śląskie - HotelyRezydencja Luxury Hotel: Ubytovanie v hoteloch Piekary Śląskie - HotelyRezydencja Luxury Hotel: Ubytovanie v hoteloch Piekary Śląskie - HotelyRezydencja Luxury Hotel: Ubytovanie v hoteloch Piekary Śląskie - HotelyRezydencja Luxury Hotel: Ubytovanie v hoteloch Piekary Śląskie - HotelyRezydencja Luxury Hotel: Ubytovanie v hoteloch Piekary Śląskie - HotelyRezydencja Luxury Hotel: Ubytovanie v hoteloch Piekary Śląskie - HotelyRezydencja Luxury Hotel: Ubytovanie v hoteloch Piekary Śląskie - HotelyRezydencja Luxury Hotel: Ubytovanie v hoteloch Piekary Śląskie - HotelyRezydencja Luxury Hotel: Ubytovanie v hoteloch Piekary Śląskie - HotelyRezydencja Luxury Hotel: Ubytovanie v hoteloch Piekary Śląskie - HotelyRezydencja Luxury Hotel: Ubytovanie v hoteloch Piekary Śląskie - HotelyRezydencja Luxury Hotel: Ubytovanie v hoteloch Piekary Śląskie - Hotely
Názov:  Rezydencja Luxury Hotel
Ulice:  ul. Stara 1
Mesto:  41-940 Piekary Śląskie
Štát:  Poľsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
39 €
176 zł
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptitsvrunofitrnlarzh

Krátky opis

Štvorhviezdičkový hotel Rezydencja Luxury sa nachádza v obci Piekary Śląskie, len 15 minút jazdy autom od centra mesta Katovice. Ponúka jedinečne zariadené interiéry s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a minibarom. Odpočinúť si môžete v 6-miestnej vírivke a saune. Klimatizované izby v hoteli Rezydencja majú modernú kúpeľňu s preskleným sprchovacím kútom a sušičom vlasov. Interiéry sú starostlivo navrhnuté s masívnym dreveným nábytkom, elegantnými lustrami a klasickými vzorovanými tapetami. Hotelová reštaurácia podáva pokrmy starej poľskej a európskej kuchyne. K dispozícii je vám tiež raňajkový bufet a izbová služba. Počas pobytu v hoteli Rezydencja Luxury môžete využívať bezplatné súkromné parkovisko a recepciu s nepretržitou prevádzkou. Centrum mesta je vzdialené 2 km. Centrum mesta Bytom sa nachádza 2,8 km od hotela. Na letisko Katowice-Pyrzowice sa dostanete autom behom 15 minút. Výjazd na diaľnicu A1 sa nachádza len 500 metrov od hotela. Mesto Zabrze je vzdialené 15 minút a Gliwice 25 minút jazdy autom.

 
 
facebook g+ twitter