> > > Aitutaki Lagoon Resort & Spa

Informácie o Aitutaki Lagoon Resort & Spa

Víta Vás Aitutaki Lagoon Resort & Spa na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Aitutaki Lagoon Resort & Spa, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Aitutaki Lagoon Resort & Spa, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Aitutaki Lagoon Resort & Spa.
  • Aitutaki Lagoon Resort & Spa

Aitutaki Lagoon Resort & Spa: Ubytovanie v hoteloch - HotelyAitutaki Lagoon Resort & Spa: Ubytovanie v hoteloch - HotelyAitutaki Lagoon Resort & Spa: Ubytovanie v hoteloch - HotelyAitutaki Lagoon Resort & Spa: Ubytovanie v hoteloch - HotelyAitutaki Lagoon Resort & Spa: Ubytovanie v hoteloch - HotelyAitutaki Lagoon Resort & Spa: Ubytovanie v hoteloch - HotelyAitutaki Lagoon Resort & Spa: Ubytovanie v hoteloch - HotelyAitutaki Lagoon Resort & Spa: Ubytovanie v hoteloch - HotelyAitutaki Lagoon Resort & Spa: Ubytovanie v hoteloch - HotelyAitutaki Lagoon Resort & Spa: Ubytovanie v hoteloch - HotelyAitutaki Lagoon Resort & Spa: Ubytovanie v hoteloch - HotelyAitutaki Lagoon Resort & Spa: Ubytovanie v hoteloch - HotelyAitutaki Lagoon Resort & Spa: Ubytovanie v hoteloch - HotelyAitutaki Lagoon Resort & Spa: Ubytovanie v hoteloch - HotelyAitutaki Lagoon Resort & Spa: Ubytovanie v hoteloch - HotelyAitutaki Lagoon Resort & Spa: Ubytovanie v hoteloch - HotelyAitutaki Lagoon Resort & Spa: Ubytovanie v hoteloch - Hotely
Názov:  Aitutaki Lagoon Resort & Spa
Ulice:  Motu Akitua, Aitutaki
Mesto:  000 Arutanga
Štát:  
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
$482
277 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Dôležité informácie

Prosím, informujte ubytovacie zariadenie Aitutaki Lagoon Resort & Spa o predpokladanom čase Vášho príchodu vopred. Môžete na to použiť políčko Špeciálne požiadavky počas rezervácie alebo sa skontaktovať s ubytovacím zariadením priamo. Kontaktné údaje sú uvedené v potvrdení Vašej rezervácie.

 
 
facebook g+ twitter