> > > The Rarotongan Beach Resort & Spa

Informácie o The Rarotongan Beach Resort & Spa

Víta Vás The Rarotongan Beach Resort & Spa na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte The Rarotongan Beach Resort & Spa, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre The Rarotongan Beach Resort & Spa, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre The Rarotongan Beach Resort & Spa.
  • The Rarotongan Beach Resort & Spa

The Rarotongan Beach Resort & Spa: Ubytovanie v hoteloch - HotelyThe Rarotongan Beach Resort & Spa: Ubytovanie v hoteloch - HotelyThe Rarotongan Beach Resort & Spa: Ubytovanie v hoteloch - HotelyThe Rarotongan Beach Resort & Spa: Ubytovanie v hoteloch - HotelyThe Rarotongan Beach Resort & Spa: Ubytovanie v hoteloch - HotelyThe Rarotongan Beach Resort & Spa: Ubytovanie v hoteloch - HotelyThe Rarotongan Beach Resort & Spa: Ubytovanie v hoteloch - HotelyThe Rarotongan Beach Resort & Spa: Ubytovanie v hoteloch - HotelyThe Rarotongan Beach Resort & Spa: Ubytovanie v hoteloch - HotelyThe Rarotongan Beach Resort & Spa: Ubytovanie v hoteloch - HotelyThe Rarotongan Beach Resort & Spa: Ubytovanie v hoteloch - HotelyThe Rarotongan Beach Resort & Spa: Ubytovanie v hoteloch - HotelyThe Rarotongan Beach Resort & Spa: Ubytovanie v hoteloch - HotelyThe Rarotongan Beach Resort & Spa: Ubytovanie v hoteloch - HotelyThe Rarotongan Beach Resort & Spa: Ubytovanie v hoteloch - HotelyThe Rarotongan Beach Resort & Spa: Ubytovanie v hoteloch - HotelyThe Rarotongan Beach Resort & Spa: Ubytovanie v hoteloch - Hotely
Názov:  The Rarotongan Beach Resort & Spa
Ulice:  Aroa Beach (PO Box 103, Rarotonga)
Mesto:  Rarotonga
Štát:  
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
$209
120 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Tento 4-hviezdičkový rezort sa nachádza na súkromnej pláži a ponúka vám reštauráciu, bar, vonkajší bazén a luxusné wellness centrum. Dožičte si relaxačnú masáž na pláži. Pochutnajte si na bezplatných kontinentálnych raňajkách, ktoré sú zahrnuté v cene ubytovania. V rezorte Rarotongan Beach si môžete vybrať rôzne typy ubytovania, od izieb situovaných v tropických záhradách až po suity orientované na pláž. Všetky poskytujú balkón alebo nádvorie, klimatizáciu a chladničku. Ubytujte sa v novomanželskom bungalove s vlastným súkromným bazénom. Vyskúšajte aromaterapeutické masáže, telové zábaly, uvoľňujúce kozmetické procedúry, manikúru a pedikúru vo wellness centre SpaPolynesia. V reštaurácii Te Vaka na pobreží pri vode sa môžete zabaviť pri tematických večeroch a kultúrnych predstaveniach. Plážový bar Captain Andy's vám pripraví nápoje a neformálne jedlá pri bazéne. Deti sa bezplatne môžu zahrať v detskom klube. Využite najlepšie možnosti na šnorchlovanie na Cookových ostrovoch v morskej rezervácii Aroa Lagoon, ktorá sa nachádza hneď pred rezortom. Na letisko Rarotonga sa autom doveziete za necelých 10 minút.


Dôležité informácie

Prosím, informujte rezort o predpokladanom čase svojho príchodu a detailoch letu. Tieto informácie môžete uviesť pri rezervácii v časti Špeciálne požiadavky alebo môžete kontaktovať priamo ubytovacie zariadenie. Kontaktné údaje nájdete v potvrdení rezervácie. Prosím, informujte ubytovacie zariadenie The Rarotongan Beach Resort & Spa o predpokladanom čase Vášho príchodu vopred. Môžete na to použiť políčko Špeciálne požiadavky počas rezervácie alebo sa skontaktovať s ubytovacím zariadením priamo. Kontaktné údaje sú uvedené v potvrdení Vašej rezervácie.

 
 
facebook g+ twitter