Severná Amerika > Portoriko > San Juan > The Ritz-Carlton, San Juan

Informácie o The Ritz-Carlton, San Juan

Víta Vás The Ritz-Carlton, San Juan na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte The Ritz-Carlton, San Juan, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre The Ritz-Carlton, San Juan, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre The Ritz-Carlton, San Juan.
  • The Ritz-Carlton, San Juan

The Ritz-Carlton, San Juan: Ubytovanie v hoteloch San Juan - HotelyThe Ritz-Carlton, San Juan: Ubytovanie v hoteloch San Juan - HotelyThe Ritz-Carlton, San Juan: Ubytovanie v hoteloch San Juan - HotelyThe Ritz-Carlton, San Juan: Ubytovanie v hoteloch San Juan - HotelyThe Ritz-Carlton, San Juan: Ubytovanie v hoteloch San Juan - HotelyThe Ritz-Carlton, San Juan: Ubytovanie v hoteloch San Juan - HotelyThe Ritz-Carlton, San Juan: Ubytovanie v hoteloch San Juan - HotelyThe Ritz-Carlton, San Juan: Ubytovanie v hoteloch San Juan - HotelyThe Ritz-Carlton, San Juan: Ubytovanie v hoteloch San Juan - HotelyThe Ritz-Carlton, San Juan: Ubytovanie v hoteloch San Juan - HotelyThe Ritz-Carlton, San Juan: Ubytovanie v hoteloch San Juan - HotelyThe Ritz-Carlton, San Juan: Ubytovanie v hoteloch San Juan - HotelyThe Ritz-Carlton, San Juan: Ubytovanie v hoteloch San Juan - HotelyThe Ritz-Carlton, San Juan: Ubytovanie v hoteloch San Juan - HotelyThe Ritz-Carlton, San Juan: Ubytovanie v hoteloch San Juan - HotelyThe Ritz-Carlton, San Juan: Ubytovanie v hoteloch San Juan - HotelyThe Ritz-Carlton, San Juan: Ubytovanie v hoteloch San Juan - Hotely
Názov:  The Ritz-Carlton, San Juan
Ulice:  6961 Avenue of the Governors Isla Verde
Mesto:  00979 San Juan
Štát:  Portoriko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
450 €
$499
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Dôležité informácie

Pri registrácii sa vyžaduje doklad totožnosti s fotografiou a kreditná karta. Splnenie špeciálnych požiadaviek závisí od ich dostupnosti pri registrácii. Vyhovenie týmto špeciálnym požiadavkám nie je zaručené a môže byť za ne účtovaný príplatok.

 
 
facebook g+ twitter