Severná Amerika > Portoriko > San Juan > Chateau Cervantes

Informácie o Chateau Cervantes

Víta Vás Chateau Cervantes na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Chateau Cervantes, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Chateau Cervantes, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Chateau Cervantes.
  • Chateau Cervantes

Chateau Cervantes: Ubytovanie v hoteloch San Juan - HotelyChateau Cervantes: Ubytovanie v hoteloch San Juan - HotelyChateau Cervantes: Ubytovanie v hoteloch San Juan - HotelyChateau Cervantes: Ubytovanie v hoteloch San Juan - HotelyChateau Cervantes: Ubytovanie v hoteloch San Juan - HotelyChateau Cervantes: Ubytovanie v hoteloch San Juan - HotelyChateau Cervantes: Ubytovanie v hoteloch San Juan - HotelyChateau Cervantes: Ubytovanie v hoteloch San Juan - HotelyChateau Cervantes: Ubytovanie v hoteloch San Juan - HotelyChateau Cervantes: Ubytovanie v hoteloch San Juan - HotelyChateau Cervantes: Ubytovanie v hoteloch San Juan - HotelyChateau Cervantes: Ubytovanie v hoteloch San Juan - HotelyChateau Cervantes: Ubytovanie v hoteloch San Juan - HotelyChateau Cervantes: Ubytovanie v hoteloch San Juan - HotelyChateau Cervantes: Ubytovanie v hoteloch San Juan - HotelyChateau Cervantes: Ubytovanie v hoteloch San Juan - HotelyChateau Cervantes: Ubytovanie v hoteloch San Juan - Hotely
Názov:  Chateau Cervantes
Ulice:  329 Recinto Sur Street, Old San Juan
Mesto:  00901 San Juan
Štát:  Portoriko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
106 €
$117
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Dôležité informácie

Pri registrácii sa vyžaduje doklad totožnosti s fotografiou a kreditná karta. Splnenie špeciálnych požiadaviek závisí od ich dostupnosti pri registrácii. Vyhovenie týmto špeciálnym požiadavkám nie je zaručené a môže byť za ne účtovaný príplatok.

 
 
facebook g+ twitter