> > > Park Hyatt Maldives Hadahaa

Informácie o Park Hyatt Maldives Hadahaa

Víta Vás Park Hyatt Maldives Hadahaa na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Park Hyatt Maldives Hadahaa, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Park Hyatt Maldives Hadahaa, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Park Hyatt Maldives Hadahaa.
  • Park Hyatt Maldives Hadahaa

Park Hyatt Maldives Hadahaa: Ubytovanie v hoteloch - HotelyPark Hyatt Maldives Hadahaa: Ubytovanie v hoteloch - HotelyPark Hyatt Maldives Hadahaa: Ubytovanie v hoteloch - HotelyPark Hyatt Maldives Hadahaa: Ubytovanie v hoteloch - HotelyPark Hyatt Maldives Hadahaa: Ubytovanie v hoteloch - HotelyPark Hyatt Maldives Hadahaa: Ubytovanie v hoteloch - HotelyPark Hyatt Maldives Hadahaa: Ubytovanie v hoteloch - HotelyPark Hyatt Maldives Hadahaa: Ubytovanie v hoteloch - HotelyPark Hyatt Maldives Hadahaa: Ubytovanie v hoteloch - HotelyPark Hyatt Maldives Hadahaa: Ubytovanie v hoteloch - HotelyPark Hyatt Maldives Hadahaa: Ubytovanie v hoteloch - HotelyPark Hyatt Maldives Hadahaa: Ubytovanie v hoteloch - HotelyPark Hyatt Maldives Hadahaa: Ubytovanie v hoteloch - HotelyPark Hyatt Maldives Hadahaa: Ubytovanie v hoteloch - HotelyPark Hyatt Maldives Hadahaa: Ubytovanie v hoteloch - HotelyPark Hyatt Maldives Hadahaa: Ubytovanie v hoteloch - HotelyPark Hyatt Maldives Hadahaa: Ubytovanie v hoteloch - Hotely
Názov:  Park Hyatt Maldives Hadahaa
Ulice:  North Huvadhoo
Mesto:  99999 Gemanafushi
Štát:  
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
833 €
$850
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanorotrnlelarzhja

Krátky opis

Užite si luxusný pobyt na exkluzívnom ostrove, ktorý vám ponúka hotel Park Hyatt Maldives s 5 hviezdičkovými vilami situovanými len pár krokov od pláže s jemným bielym pieskom. Nájdete tu vonkajší bazén, prvotriedne wllness centrum a fitnescentrum. Vily stoja uprostred tropickej zelene a majú otvorený kúpeľňový priestor s malebným výhľadom. Využívať v nich môžete súkromnú terasu s dennými posteľami, dokovaciu stanicu pre iPod a TV s plochou obrazovkou. Popoludnia môžete tráviť oddychom pri veľkom bazéne so sladkou vodou alebo v príjemnom prostredí hotelového wellness centra. V rámci personalizovanej služby concierge vám personál môže zorganizovať celodenné výlety. V elegantnom prostredí 2 tematických reštaurácií, The Dining Room a The Island Grill, si môžete vychutnať jedlá medzinárodnej kuchyne. Ak chcete stolovať v súkromí, personál vám môže pokrmy priniesť do vily. Hotel Park Hyatt Maldives je situovaný približne 400 km južne od medzinárodného letiska Ibrahim Nasir.

 
 
facebook g+ twitter