Ázia > Maledivy > Gaafu Alif Atoll > Jumeirah Dhevanafushi

Informácie o Jumeirah Dhevanafushi

Víta Vás Jumeirah Dhevanafushi na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Jumeirah Dhevanafushi, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Jumeirah Dhevanafushi, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Jumeirah Dhevanafushi.
  • Jumeirah Dhevanafushi

Jumeirah Dhevanafushi: Ubytovanie v hoteloch Gaafu Alif Atoll - HotelyJumeirah Dhevanafushi: Ubytovanie v hoteloch Gaafu Alif Atoll - HotelyJumeirah Dhevanafushi: Ubytovanie v hoteloch Gaafu Alif Atoll - HotelyJumeirah Dhevanafushi: Ubytovanie v hoteloch Gaafu Alif Atoll - HotelyJumeirah Dhevanafushi: Ubytovanie v hoteloch Gaafu Alif Atoll - HotelyJumeirah Dhevanafushi: Ubytovanie v hoteloch Gaafu Alif Atoll - HotelyJumeirah Dhevanafushi: Ubytovanie v hoteloch Gaafu Alif Atoll - HotelyJumeirah Dhevanafushi: Ubytovanie v hoteloch Gaafu Alif Atoll - HotelyJumeirah Dhevanafushi: Ubytovanie v hoteloch Gaafu Alif Atoll - HotelyJumeirah Dhevanafushi: Ubytovanie v hoteloch Gaafu Alif Atoll - HotelyJumeirah Dhevanafushi: Ubytovanie v hoteloch Gaafu Alif Atoll - HotelyJumeirah Dhevanafushi: Ubytovanie v hoteloch Gaafu Alif Atoll - HotelyJumeirah Dhevanafushi: Ubytovanie v hoteloch Gaafu Alif Atoll - HotelyJumeirah Dhevanafushi: Ubytovanie v hoteloch Gaafu Alif Atoll - HotelyJumeirah Dhevanafushi: Ubytovanie v hoteloch Gaafu Alif Atoll - HotelyJumeirah Dhevanafushi: Ubytovanie v hoteloch Gaafu Alif Atoll - HotelyJumeirah Dhevanafushi: Ubytovanie v hoteloch Gaafu Alif Atoll - Hotely
Názov:  Jumeirah Dhevanafushi
Ulice:  Meradhoo Island
Mesto:  20219 Gaafu Alifu Atoll
Štát:  Maledivy
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1144 €
$1234
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Rezort Jumeirah Dhevanafushi sa nachádza pár krokov od priezračnej lagúny a piesočnatých pláží a ponúka luxusné ubytovanie vo vilách so súkromným bazénom. Pre hostí je k dispozícii prvotriedne wellness centrum, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a 4 stravovacie zariadenia. Rezort prijíma platby prostredníctvom služby Union Pay. Priestranné vily sú zariadené kvalitným dreveným nábytkom a modernými technológiami, vrátane Apple Media Centre s inovatívnym interaktívnym regulátorom a 42-palcovou TV s plochou obrazovkou. Lenivé popoludnia môžete tráviť vo vonkajších priestoroch na posedenie. Na mieste sú k dispozícii vodné športy, ako rybolov, potápanie či windsurfing alebo upokojujúce masáže a značkové kozmetické prípravky Elemis vo wellness centre. Váš deň môže začať bohatými raňajkami v reštaurácii Azara, ktorá ponúka široký výber pokrmov medzinárodnej kuchyne. Neformálne stolovanie pod hviezdnou oblohou poskytuje reštaurácia Mumayaz a na posedenie pri koktaili pozýva bar Khi. Rezort Jumeirah Dhevanafushi je vzdialený 15 minút jazdy motorovým člnom od vnútroštátneho letiska Kadhdhoo, odkiaľ premávajú letové linky na medzinárodné letisko Malé (dĺžka letu je 55 minút).


Dôležité informácie

Hostia sú pri registrácii povinní predložiť platný doklad totožnosti s fotografiou a kreditnú kartu. Upozorňujeme, že vyhovenie špeciálnym požiadavkám zavisí na dostupnosti a môžu sa na ne vzťahovať dodatočné poplatky. Prosím, informujte ubytovacie zariadenie Jumeirah Dhevanafushi o predpokladanom čase Vášho príchodu vopred. Môžete na to použiť políčko Špeciálne požiadavky počas rezervácie alebo sa skontaktovať s ubytovacím zariadením priamo. Kontaktné údaje sú uvedené v potvrdení Vašej rezervácie.

 
 
facebook g+ twitter