Ázia > Maledivy > Male > Adaaran Prestige Vadoo

Informácie o Adaaran Prestige Vadoo

Víta Vás Adaaran Prestige Vadoo na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Adaaran Prestige Vadoo, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Adaaran Prestige Vadoo, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Adaaran Prestige Vadoo.
  • Adaaran Prestige Vadoo

Adaaran Prestige Vadoo: Ubytovanie v hoteloch Male - HotelyAdaaran Prestige Vadoo: Ubytovanie v hoteloch Male - HotelyAdaaran Prestige Vadoo: Ubytovanie v hoteloch Male - HotelyAdaaran Prestige Vadoo: Ubytovanie v hoteloch Male - HotelyAdaaran Prestige Vadoo: Ubytovanie v hoteloch Male - HotelyAdaaran Prestige Vadoo: Ubytovanie v hoteloch Male - HotelyAdaaran Prestige Vadoo: Ubytovanie v hoteloch Male - HotelyAdaaran Prestige Vadoo: Ubytovanie v hoteloch Male - HotelyAdaaran Prestige Vadoo: Ubytovanie v hoteloch Male - HotelyAdaaran Prestige Vadoo: Ubytovanie v hoteloch Male - HotelyAdaaran Prestige Vadoo: Ubytovanie v hoteloch Male - HotelyAdaaran Prestige Vadoo: Ubytovanie v hoteloch Male - HotelyAdaaran Prestige Vadoo: Ubytovanie v hoteloch Male - HotelyAdaaran Prestige Vadoo: Ubytovanie v hoteloch Male - HotelyAdaaran Prestige Vadoo: Ubytovanie v hoteloch Male - HotelyAdaaran Prestige Vadoo: Ubytovanie v hoteloch Male - HotelyAdaaran Prestige Vadoo: Ubytovanie v hoteloch Male - Hotely
Názov:  Adaaran Prestige Vadoo
Ulice:  South Male Atoll
Mesto:  00960 Male City
Štát:  Maledivy
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
406 €
$438
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Hotel Adaaran Prestige Vadoo ponúka vodné vily so súkromným wellness, ponorným bazénom a kúpeľňou s presklenou podlahou, cez ktorú môžete pozorovať podmorský život. V izbách je k dispozícii bezplatný prístup na internet. Vily sú vybavené balkónom, LCD TV s DVD prehrávačom a čínskymi televíznymi kanálmi, minibarom, domácim kinom so systémom surround. Využívať môžete 24-hodinovú službu komorníka. K dispozícii je aj výber z vankúšového menu. Ubytovanie ponúka rýchlovarnú kanvicu, papuče a dentálnu súpravu. Hostia ubytovaní v ubytovacom zariadení Adaaran Prestige Vadoo si môžu zaplávať vo vonkajšom bazéne, osviežiť sa vo vírivke, alebo si objednať wellness procedúru priamo na izbu. Vyskúšajte potápanie, šnorchlovanie, rybačku, či stolný tenis. K vybaveniu hotela patrí reštaurácia, bar a kaviareň. Zmenáreň a práčovňa sú k dispozícii. Čínsky hovoriaci personál je vám k dispozícii aj pri organizovaní poznávacích výletov. K dispozícii sú vám aj čínske raňajky. Hotel Adaaran Prestige Vadoo sa nachádza 8 km od medzinárodného letiska v Male, čo je asi 15 minút jazdy motorovým člnom.


Dôležité informácie

Upozorňujeme, že: Rezort prijíma len platby v USD. Rezort neprijíma cestovné šeky. Hostia musia poskytnúť údaje o prílete a odlete pri rezervácii, najneskôr však 72 hodín pred príchodom. Rezort vám zabezpečí povinnú obojsmernú dopravu motorovým člnom medzi medzinárodným letiskom Malé a rezortom. Upozorňujeme, že dopravu motorovým člnom vám môže zabezpečiť iba rezort. Cena za dieťa (2 - 11 rokov) - 65 USD Rezort Adaaran nie je povinný poskytnúť dopravu, ubytovanie ani stravovanie osobám, ktoré nie sú uvedené v pôvodnej rezervácii. Žiadosť o služby pre ďalších hostí môže rezort Adaaran akceptovať na základe vlastného uváženia, v závislosti od dostupnosti zdrojov a za príplatok, ktorý bude musieť takýto hosť uhradiť. --- Upozorňujeme, že pri registrácii a platbe v rezorte je potrebné predložiť kreditnú kartu, ktorá bola použitá na zaručenie vašej rezervácie. Ak chcete vykonať platbu kartou inej osoby, prosím, kontaktujte ubytovacie zariadenie. Personál vám poskytne bankové údaje na realizáciu bankového prevodu.

 
 
facebook g+ twitter