> > > Conrad Maldives Rangali Island

Informácie o Conrad Maldives Rangali Island

Víta Vás Conrad Maldives Rangali Island na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Conrad Maldives Rangali Island, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Conrad Maldives Rangali Island, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Conrad Maldives Rangali Island.
  • Conrad Maldives Rangali Island

Conrad Maldives Rangali Island: Ubytovanie v hoteloch - HotelyConrad Maldives Rangali Island: Ubytovanie v hoteloch - HotelyConrad Maldives Rangali Island: Ubytovanie v hoteloch - HotelyConrad Maldives Rangali Island: Ubytovanie v hoteloch - HotelyConrad Maldives Rangali Island: Ubytovanie v hoteloch - HotelyConrad Maldives Rangali Island: Ubytovanie v hoteloch - HotelyConrad Maldives Rangali Island: Ubytovanie v hoteloch - HotelyConrad Maldives Rangali Island: Ubytovanie v hoteloch - HotelyConrad Maldives Rangali Island: Ubytovanie v hoteloch - HotelyConrad Maldives Rangali Island: Ubytovanie v hoteloch - HotelyConrad Maldives Rangali Island: Ubytovanie v hoteloch - HotelyConrad Maldives Rangali Island: Ubytovanie v hoteloch - HotelyConrad Maldives Rangali Island: Ubytovanie v hoteloch - HotelyConrad Maldives Rangali Island: Ubytovanie v hoteloch - HotelyConrad Maldives Rangali Island: Ubytovanie v hoteloch - HotelyConrad Maldives Rangali Island: Ubytovanie v hoteloch - HotelyConrad Maldives Rangali Island: Ubytovanie v hoteloch - Hotely
Názov:  Conrad Maldives Rangali Island
Ulice:  Rangali Island
Mesto:  00180 Mandhoo
Štát:  
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
640 €
$693
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Luxusný rezort Conrad Maldives Rangali Island sa nachádza na 2 samostatných ostrovoch spojených mostom. Ponúka vám ubytovanie v priestranných súkromných ​​vilách, presklenú reštauráciu Ithaa pod vodou a 2 ocenené wellness centrá. Vily rezortu Conrad Maldives Rangali Island sú umiestnené na hladine Indického oceánu, do 500 metrov od pobrežia. K dispozícii je vám komfortné vybavenie, ako je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, TV s plochou obrazovkou a DVD prehrávač. Cez drevené okná od podlahy až po strop sa môžete pokochať krásnym výhľadom na more alebo pláž. Celkový relax si doprajte vo wellness centrách Retreat a Over-Water. Počas pobytu môžete navštíviť taliansky butik na mieste alebo spoznať miestnu kultúru počas celodenného výletu na niektorý z okolitých ostrovov. V 12 prvotriednych reštauráciách a baroch rezortu Conrad Maldives Rangali Island si môžete vychutnať pokrmy medzinárodnej a stredomorskej kuchyne a grilované jedlá. Vo vínnej pivnici si môžete vybrať z viac ako 600 fliaš kvalitného vína. Rezort sa nachádza 30 minút letu hydroplánom z medzinárodného letiska Malé.


Dôležité informácie

Do rezortu Conrad Maldives Rangali Island je možný prístup len hydroplánom alebo vnútroštátnym letom z letiska Male. Všetky príplatky sa platia priamo v hoteli. Upozorňujeme, že hostia sú povinní poskytnúť informácie o prílete a odlete vopred, najneskôr však 48 hodín pred príchodom. Pre hostí, ktorí prichádzajú cez deň, rezort zabezpečí obojsmernú dopravu hydroplánom do rezortu Conrad Maldives Rangali Island. Let trvá 30 minút. Pre hostí, ktorí prichádzajú po 16:00, rezort zabezpečí vnútroštátny let na letisko Maamigili a následnú dopravu člnom do rezortu Conrad Maldives Rangali Island. Deti vo veku od 2 do 11 rokov majú nárok na zľavu z ceny dopravy vo výške 50 %. Deti do 2 rokov sediace na kolenách svojich rodičov majú dopravu zdarma.

 
 
facebook g+ twitter