Afrika > Líbya > Tripoli > Awal Hotel Tripoli

Informácie o Awal Hotel Tripoli

Víta Vás Awal Hotel Tripoli na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Awal Hotel Tripoli, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Awal Hotel Tripoli, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Awal Hotel Tripoli.
  • Awal Hotel Tripoli

Awal Hotel Tripoli: Ubytovanie v hoteloch Tripoli - HotelyAwal Hotel Tripoli: Ubytovanie v hoteloch Tripoli - HotelyAwal Hotel Tripoli: Ubytovanie v hoteloch Tripoli - HotelyAwal Hotel Tripoli: Ubytovanie v hoteloch Tripoli - HotelyAwal Hotel Tripoli: Ubytovanie v hoteloch Tripoli - HotelyAwal Hotel Tripoli: Ubytovanie v hoteloch Tripoli - HotelyAwal Hotel Tripoli: Ubytovanie v hoteloch Tripoli - HotelyAwal Hotel Tripoli: Ubytovanie v hoteloch Tripoli - HotelyAwal Hotel Tripoli: Ubytovanie v hoteloch Tripoli - HotelyAwal Hotel Tripoli: Ubytovanie v hoteloch Tripoli - HotelyAwal Hotel Tripoli: Ubytovanie v hoteloch Tripoli - HotelyAwal Hotel Tripoli: Ubytovanie v hoteloch Tripoli - HotelyAwal Hotel Tripoli: Ubytovanie v hoteloch Tripoli - HotelyAwal Hotel Tripoli: Ubytovanie v hoteloch Tripoli - HotelyAwal Hotel Tripoli: Ubytovanie v hoteloch Tripoli - HotelyAwal Hotel Tripoli: Ubytovanie v hoteloch Tripoli - HotelyAwal Hotel Tripoli: Ubytovanie v hoteloch Tripoli - Hotely
Názov:  Awal Hotel Tripoli
Ulice:  Meseera El Kubra Street, 10.03.271, off Omar El Mokhtar Street, Tripoli
Mesto:  Tripoli
Štát:  Líbya
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
75 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Hotel Awal ponúka 4-hviezdičkové ubytovanie v srdci mesta Tripolis a k dispozícii je vám bezplatné pripojenie na internet a 32'' LCD TV. Medzinárodné výstavisko Tripolis je vzdialené necelých 5 minút chôdze. Hotel má recepciu otvorenú 24 hodín denne a ponúka služby práčovne a zariadenia na leštenie topánok. V hotelovej reštaurácii sa podávajú raňajky. Všetky klimatizované izby sú vybavené pracovným stolom a minibarom. Pre vaše pohodlie v izbách nájdete župan a papuče. Pobrežie Stredozemného mora je vzdialené necelých 500 metrov a Námestie mučeníkov 1 km. Medzinárodné letisko Tripolis je od hotela vzdialené 30 km. Na požiadanie hotelový personál zabezpečí letiskové transfery.


Dôležité informácie

Upozorňujeme, že štátni príslušníci niektorých krajín môžu získať vstupné víza formou pečiatky do cestovného pasu po prílete priamo na letisku. Pred cestou si, prosím, skontrolujte vízovú povinnosť svojej krajiny. Hotel poskytuje internetový kábel pre hotelové izby.

 
 
facebook g+ twitter