Afrika > Líbya > Tripoli > Plasma Hotel Tripoli

Informácie o Plasma Hotel Tripoli

Víta Vás Plasma Hotel Tripoli na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Plasma Hotel Tripoli, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Plasma Hotel Tripoli, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Plasma Hotel Tripoli.
  • Plasma Hotel Tripoli

Plasma Hotel Tripoli: Ubytovanie v hoteloch Tripoli - HotelyPlasma Hotel Tripoli: Ubytovanie v hoteloch Tripoli - HotelyPlasma Hotel Tripoli: Ubytovanie v hoteloch Tripoli - HotelyPlasma Hotel Tripoli: Ubytovanie v hoteloch Tripoli - HotelyPlasma Hotel Tripoli: Ubytovanie v hoteloch Tripoli - HotelyPlasma Hotel Tripoli: Ubytovanie v hoteloch Tripoli - HotelyPlasma Hotel Tripoli: Ubytovanie v hoteloch Tripoli - HotelyPlasma Hotel Tripoli: Ubytovanie v hoteloch Tripoli - HotelyPlasma Hotel Tripoli: Ubytovanie v hoteloch Tripoli - HotelyPlasma Hotel Tripoli: Ubytovanie v hoteloch Tripoli - HotelyPlasma Hotel Tripoli: Ubytovanie v hoteloch Tripoli - HotelyPlasma Hotel Tripoli: Ubytovanie v hoteloch Tripoli - HotelyPlasma Hotel Tripoli: Ubytovanie v hoteloch Tripoli - HotelyPlasma Hotel Tripoli: Ubytovanie v hoteloch Tripoli - HotelyPlasma Hotel Tripoli: Ubytovanie v hoteloch Tripoli - HotelyPlasma Hotel Tripoli: Ubytovanie v hoteloch Tripoli - HotelyPlasma Hotel Tripoli: Ubytovanie v hoteloch Tripoli - Hotely
Názov:  Plasma Hotel Tripoli
Ulice:  Omar Almoktar Street
Mesto:  99999 Tripoli
Štát:  Líbya
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
78 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Tento 4-hviezdičkový hotel sa nachádza v obchodnom centre Tripolisu a ponúka odhlučnené izby s vlastným balkónom s výhľadom na more alebo s výhľadom na mesto. Staré Mesto je vzdialené len 1 km. Klimatizované izby v hoteli Plasma majú podlahy s kobercom a pracovný stôl. Každá izba je vybavená satelitným televízorom a trezorom. Z minibaru si môžete vychutnať osviežujúci nápoj. Hotel sa môže pochváliť reštauráciou à la carte a vonkajšou terasou na najvyššom poschodí budovy. Hostia si môžu vybrať z arabskej alebo medzinárodnej kuchyne, a zároveň si vychutnať výhľad na Stredozemné more. Vzdušná lobby hotela Plazma ponúka priestor na posedenie s veľkými kreslami. Je to príjemné miesto na relaxáciu a pripojenie sa na internet prostredníctvom bezplatnej hotelovej Wi-Fi. Recepcia otvorená 24-hodín denne prevádzkuje zmenáreň a kyvadlovú dopravu na letisko.


Dôležité informácie

Upozorňujeme, že občania niektorých krajín môžu získať vstupné víza hneď po prílete na letisko. Žiadame hostí, aby sa informovali ohľadne svojej vízovej povinnosti ešte pred cestou. Upozorňujeme, že hotel ponúka transfer z / na letisko (za príplatok). Prosíme hostí, aby informovali ubytovacie zariadenie deň vopred, že chcú využiť túto službu. Kontaktné údaje možno nájsť na potvrdení o rezervácii.

 
 
facebook g+ twitter